گزارش تمرین تیم ملی/ ۲ بازیکن زیرنظر ژاپنی‌ها

تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که خبرنگاران ژاپنی با حضور خود به دنبال ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در بازی روز دوشنبه بودند....
تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که خبرنگاران ژاپنی با حضور خود به دنبال ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در بازی روز دوشنبه بودند.

به گزارش مدال، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۶ امروز در زمین شماره ۳ ورزشگاه کریکت تمرینات خود را برای دیدار مقابل ژاپن برگزار کرد.

تمرین امروز حاشیه‌هایی داشت که در زیر می‌خوانید:

* پیش از شروع تمرین خبرنگاران ژاپنی مشغول مصاحبه با نمایندگان رسانه‌ای ایران بودند و برای آنها کُری می‌خواندند. اکثر ژاپنی‌ها معتقد بودند ایران یکی از تیم‌های خوب آسیا است ولی آنها توانایی شکست تیم کی‌روش را دارند.

* پیش از شروع تمرین، بازیکنان تیم ملی که معمولاً خودشان را با برنامه‌های مفرح گرم می‌کنند از کی‌روش خواستند تا پا به‌ توپ شود. آنها با دست توپ را برای کی‌روش می‌فرستادند تا او با سر به سمت دروازه ضربه بزند. در یکی از همین صحنه‌ها کی‌روش ضربه جالبی به توپ زد که سردار آزمون درون دروازه توپ او را دفع کرد و با تشویق بازیکنان مواجه شد.

* یکی از خبرنگاران تلویزیون چین در محل تمرین امروز تیم ملی حاضر بود و گزارشی را از تمرین شاگردان کی‌روش تهیه کرد. همچنین یک خبرنگار فرانسوی در ورزشگاه کریکت حاضر شد اما حاضر به گفت‌وگو با خبرنگاران ایرانی نبود. 

* هنگامی که تمرین ملی‌پوشان آغاز شد میلاد محمدی و مهدی ترابی به صورت جداگانه تمرینات اختصاصی را زیر نظر مربیان بدنساز پیگیری کردند. در این دقایق بود که خبرنگاران ژاپنی توجه‌شان جلب شد و با پرسیدن نام و شماره این دو بازیکن خواستار علت عدم تمرین کردن آنها شدند. نگاه تیزبینانه آنها به حدی بود که یکی از خبرنگاران به سمت فیلیپه مدیر رسانه‌ای تیم ملی رفت و از او سئوال کرد آیا تمامی بازیکنان ایران شرایطشان خوب است، که وی هم پاسخ داد بله، همه در شرایط خوب و سلامت هستند. خبرنگاران ژاپنی هم از این جواب مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران متعجب شده و در حالیکه ترابی و محمدی جداگانه تمرین می‌کردند عملکرد این دو را زیر نظر گرفته و نکاتی را یادداشت کردند.

* دومین بخش تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران آقاوسط بود که بازیکنان به گروه‌های ۵ نفره تقسیم شده و این آیتم را انجام دادند. در یکی از این گروه‌ها رامین رضاییان، علیرضا جهانبخش، احمد نوراللهی، سید مجید حسینی و احسان حاج‌صفی حضور داشتند که رضاییان و جهانبخش برای این وسط نروند چندین بار با یکدیگر صحبت کرده و از احمد نوراللهی می‌خواستند جای آنها در نقش آقاوسط بازی کند. وقتی رضاییان و جهانبخش زیر بار نرفتند، مقابل چشمان همه بازی سنگ،کاغذ،قیچی انجام دادند که این موضوع تعجب دیگر بازیکنان و نمایندگان رسانه‌های گروهی را در پی داشت.

* با گذشت ۲۰ دقیقه از تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران، خبرنگاران رسانه‌های گروهی به بیرون هدایت شدند.

 شاگردان کی‌روش امروز بعد از پایان تمرین راهی شهر العین خواهند شد و خود را برای دیدار روز دوشنبه آماده می‌کنند.