گزارش تمرین تیم ملی/ غیبت علی کریمی

به گزارش مدال، تمرین امروز تیم ملی فوتبال از ساعت ۱۶ امروز در زمین پژوهشکده صنعت نفت برگزار شد ......

به گزارش مدال، تمرین امروز تیم ملی فوتبال از ساعت ۱۶ امروز در زمین پژوهشکده صنعت نفت برگزار شد.

تمرین امروز حواشی داشت که در زیر می‌خوانید: 

* امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، علیرضا جهانبخش و اشکان دژاگه به همراه ۵ بازیکن ملی‌پوش تیم استقلال خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کردند. از جمع ملی‌پوشان استقلال علی کریمی در ساختمان پک به صورت جداگانه تمرین کرد.

* در حالیکه نمایندگان رسانه‌های گروهی وارد مجموعه پژوهشکده شرکت نفت شدند یک هوادار خردسال پرسپولیس با پیراهن این تیم به همراه خانواده‌اش در بیرون از مجموعه پیگیر حضور وحید امیری در اردوی تیم ملی بود و از خبرنگاران سراغ او را می‌گرفت. وی دوست داشت با وحید امیری عکس یادگاری بگیرد و مدعی بود ۲ روز است در بیرون مجموعه پژوهشکده شرکت نفت منتظر است تا امیری خودش را به کادر فنی معرفی کند تا او را از نزدیک ببینند.

* امید ابراهیمی هنگامی که بازیکنان ملی‌پوش استقلال را دید با آنها برخورد گرمی داشت و خنده‌های او در کناروریا غفوری و دیگر بازیکنان به چشم می‌آمد.

* کارلوس کی‌روش با ۳۰ دقیقه تأخیر و با خودروی شخصی به ورزشگاه آمد و در حالیکه چهره خندانی داشت روی نیمکت نشست و نظاره‌گر تمرینات تیم ملی شد.

* در همان ابتدای تمرین و زمانی که بازیکنان مشغول گرم‌کردن بودند تعدادی از آنها مشغول آقا وسط شدند. حسین حسینی که این روزها با مصاحبه‌اش حسابی جنجالی شده در همان ابتدا یک لایی از اشکان دژاگه خورد که بقیه بازیکنان دژاگه را تشویق کردند و همین موضوع باعث شد تا تمرین شکلی جدی‌تر به خود بگیرد.

* دروازه‌بانان تیم ملی با مربی گلرها مشغول تمرینات جداگانه بودند که به یکباره کارلوس کی‌روش با نظاره کردن تمرینات آنها شخصاً وارد عمل شد. کی‌روش در حالی که روی نیمکت نشسته بود بلند شد و به سمت بیرانوند، مظاهری و حسینی رفت و نحوه آموزش مهار و دفع توپ را روی ارسال‌ها به آنها توضیح داد. وی حتی در یک صحنه از مربی دروازه‌بانان تیم ملی خواست تا توپ را سانتر کند و خودش هم توپ را در اختیار گرفت که این موضوع با تشویق گلرهای تیم ملی مواجه شد. این حرکت کی‌روش سوژه عکاسان حاضر در محل تمرین تیم ملی بود.

* در بخش اول تمرین ملی‌پوشان به گرم کردن بدن‌های خود و کار ترکیبی پرداخته و آقاوسط کار کردند. در بخش بعد بازیکنان در نیمی از زمین، فوتبال درون تیمی را پشت سر گذاشتند. این در حالیست که تیم ملی امروز با ۲۰ بازیکن تمریناتش را پیگیری کرد و به گفته حسینی مدیر رسانه‌ای تیم ملی دیگر بازیکنان مثل سامان قدوس، سعید عزت‌الهی، وحید امیری، مجید حسینی و ... طی روزهای آینده به جمع ملی‌پوشان اضافه خواهند شد و تیم سر و شکل کامل‌تری به خود می‌گیرد.

* هنگامی که ملی‌پوشان مشغول فوتبال درون تیمی بودند پژمان منتظری، امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، روزبه چشمی و وریا غفوری از سایر بازیکنان جدا شده و محل تمرین تیم ملی را به مقصد ساختمان پک ترک کردند.

تیم ملی فوتبال ایران روز ۲۴ مهرماه در ورزشگاه آزادی در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی بولیوی خواهد رفت.

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال