گزارش تمرین پرسپولیس/ حضور مدیرعامل و مربیان کلاس مربیگری درجه A

تمرین امروز عصر تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر گابریل کالدرون و در حضور مدیرعامل و مربیان کلاس مربیگری درجه A آسیا برگزار شد...

تمرین امروز عصر تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر گابریل کالدرون و در حضور مدیرعامل و مربیان کلاس مربیگری درجه A آسیا برگزار شد

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز شنبه را از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی و در حضور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و مربیان کلاس مربیگری درجه A آسیا برگزار کردند.

تمرین بعد  از گرم کردن بازیکنان، با فوتبال هدفمند در قالب دو گروه پیگیری شد.
سپس بازیکنان در دو نیمه از زمین به دو گروه تقسیم شده و شیوه‌های مختلف گلزنی را با نظارت مستقیم کالدرون و خوآگین به مورد اجرا گذاشتند.
فوتبال درون تیمی با تدابیر تاکتیکی خاصی که کادر فنی در نظر داشت به بازیکنان منتقل و به اجرا در آمد. در این بخش کالدرون با جدیت کامل روی تمرکز بازیکنان و اجرای صحیح تمرینات تاکید داشت.
در مرحله بعدی، بازیکنان بار دیگر به فوتبال هدفمند روی آوردند و در پایان نیز تنیس فوتبال در قالب سه گروه انجام شد و بازیکنان بعد از سرد کردن بدن‌ها راهی رختکن شدند.
محمد حسن انصاری فرد پس از دیدار و گفتگو با سرمربی تیم پرسپولیس، دقایقی نیز با مربیان کلاس مربیگری A آسیا که امروز در محل تمرین قرمزپوشان حضور یافته بودند، دیدار و گفتگو کرد.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جریان این بازدید، عملکرد بازیکنان و شرایط تیم را نیز مورد بررسی قرار داد.

بیشتر بخوانید:

واکنش بیرانوند به رای کمیته انضباطی: از فوتبال ایران خداحافظی می‌کنم!

تگ ها


پرسپولیس تمرین پرسپولیس گابریل کالدرون محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس ورزشگاه شهید کاظمی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال