گزارش تمرین پرسپولیس؛ ضربات قیچی برگردان انصاری سرخ‌ها را به وجد آورد

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز یکشنبه را پس از جلسه‌ای که مدیر عامل با سرخپوشان داشت، از ساعت 11 و 30 دقیقه در مجموعه شهید کاظمی آغاز کرد....

به گزارش مدال، سرخپوشان ایران تمرین امروز یکشنبه خود را از ساعت 11 و 30 دقیقه و پس از جلسه‌ای که با مدیر عامل داشتند در سالن بدنسازی آغاز کردند. تمرین و گرم کردن در سالن حدود 15 دقیقه به طول انجامید و پس از آن، بازیکنان راهی زمین چمن شدند.

تمرین در زمین مثل همیشه با پاسکاری آغاز شد. در ادامه، دو تمرین تاکتیکی متفاوت از سوی کالدرون در برنامه بازیکنان قرار گرفت. در تمرین اول، بازیکنان باید با حرکت سریع به سمت دروازه و در عین حال پاسکاری متناوب از منطقه مرکزی ایجاد موقعیت گلزنی می‌کردند و در پایان به سمت دروازه شوت می‌زدند.

در تمرین بعدی، بازیکنان در گروه‌های سه نفره به سمت کناره‌ها رفته و از آنجا روی دروازه توپ ارسال می‌کردند. در این تمرین، همه بازیکنان از جمله آریا برزگر حاضر بودند و تنها غایب تیم، بشار رسن بود که قرار است امشب به سمت تهران پرواز کند.

پایان بخش تمرین امروز، تنیس فوتبال بود که با کرکری و رقابت زیاد بین گروه‌ها همراه بود. در جریان همین بازی، محمد انصاری چند بار از ضربات قیچی برگردان استفاده کرد که کادر فنی و همبازیانش را به وجد آورد.

در پایان تمرین امروز، محسن ربیع‌خواه، احمد نورالهی، آدام همتی، وحید امیری و علی علیپور تمرین شوتزنی داشتند که در این زمان، زمانه گلر جوان تیم، در درون دروازه بود.

بیشتر ببینید:

پیشکسوت پرسپولیس: باید تمام و کمال از کالدرون حمایت کنیم /ویدیو

سپهر حیدری: باخت ۴۰درصدی پرسپولیس یعنی یک جای کار ایراد دارد /ویدیو

 

 

تگ ها


تمرین پرسپولیس گزارش تمرین پرسپولیس گابریل کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال