گزارش تمرین پرسپولیس/ 3 سرخ‌پوش زیر نظر کادر پزشکی

سومین جلسه تمرینی پرسپولیسی‌ها در اردوی ترکیه از ساعت 9:50 صبح امروز به وقت محلی و با تاکید بر روی تمرینات بدنی آغاز شد....

تیم فوتبال پرسپولیس سومین تمرین خود در اردوی کارتپه را در هوایی آفتابی و مطبوع انجام داد. در این تمرین سه بازیکن هم برنامه خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام دادند.

به گزارش مدال، سرخپوشان ایران صبح امروز از ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه سومین تمرین خود در اردوی ترکیه را در هوایی متفاوت نسبت به روز قبل و نسبتا آفتابی انجام دادند. این هوای مطبوع پس از آن بود که شب گذشته کمپ گرین پارک که در منطقه ای ییلاقی قرار دارد، مه و بارندگی شدیدی را پشت سر گذاشت
دستیاران کالدرون حدود ۹۰ دقیقه پیش از تمرین  با تدارکات، در محل حضور پیدا کرده و محل تمرین را آماده کردند.
کار برای سرخپوشان با نرم دویدن آغاز شد. سپس بازیکنان تمرینات بدنی را در ۴گروه با کش های مقاومتی، توپ ها و تجهیزات دیگر را زیر نظر اینیگو در دستور کار داشتند. 
پس از این مرحله کالدرون کار با توپ را در برنامه شاگردانش قرار داده بود در حالی که دروازه بان ها نیز تمرینات اختصاصی را زیر نظر محسن سیدی انجام می دادند.
پایان بخش تمرین امروز جمعه، فوتبال در نیمی از زمین بود. همچنین تعدادی از هواداران هم با وجود دوری محل اردو از شهر های بزرگ، خود را به تیم رساندند و از اواسط تمرین در محل حضور پیدا کردند.

اخبار مرتبط:
وکیل برانکو در تهران، مدیران پرسپولیس در استانبول!

تگ ها


پرسپولیس تمرین پرسپولیس گزارش تمرین پرسپولیس اردوی ترکیه پرسپولیس تمرینات پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال