گزارش تکمیلی مدال/ گرشاسبی و یک پیشکسوت به برانکو: همه رفتند، مسلمان را ببخش

تکاپو برای ماندن محسن مسلمان در پرسپولیس به راه افتاده است. به گزارش خبرنگار سایت مدال، توجه به محرومیت ......

 تکاپو برای ماندن محسن مسلمان در پرسپولیس به راه افتاده است.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، توجه به محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات، جدایی فرشاد احمدزاده و صادق محرمی و شوکی که به دنبال جدایی این دو بازیکن به هواداران سرخ وارد شد تکاپو برای بخشش محسن مسلمان از سوی برانکو ایوانکوویچ و بازگشت این بازیکن به جمع سرخپوشان پایتخت آغاز شده است.
حال اگر سرمربی کروات سرخ ها با درخواست بازگشت و بخشش مسلمان مخالفت کند طبیعتا بار دیگر از سوی هواداران پرسپولیس تحت فشار قرار خواهد گرفت. برانکو ایوانکوویچ اما به رغم تمام مشکلات، بسته بودن پنجره، کوچ بازیکنان، مصدومیت ربیع خواه و نخواستن مسلمان قول قهرمانی داده است.
در این میان با تمام حواشی به وجود آمده و با توجه به شرایط سخت کنونی تیم پرسپولیس باید دید که تصمیم نهایی برانکو در خصوص بازگشت محسن مسلمان چه خواهد بود و آیا به بازگشت وی رضایت می دهد یا خیر. 
گفته می شود که مسلمان با یکسری تحرکات در فضای مجازی اعم از پاک کردن پست های اینستاگرامی با پیراهن پرسپولیس بعد از نخستین نیمکت نشینی، لایک کردن برخی پست های انتقادی علیه مربی، آن لایو جنجنالی در جشن قهرمانی و برخی رفتارها در تیم از چشم سرمربی سرخ ها افتاده است. محسن مسلمان توسط برانکو احیا شد و به رغم نیمکت نشینی در اکثر دیدارهای نیم فصل دوم باز هم عنوان برترین گلساز رقابت های لیگ هفدهم را به خود اختصاص داد و حالا مورد توجه تیم های ذوب آهن، سپاهان، یک تیم یونانی و قطری قرار گرفته است.
وساطت باشگاه پرسپولیس از طرق مختلف برای نگه داشتن مسلمان در دستور کار قرار گرفته و باید دید که در نهایت مسلمان سرخپوش می ماند یا به تیم دیگری کوچ می کند. گرشاسبی قبلا در این باره با برانکو حرف زده، یک پیشکسوت هم در این باره در حال تلاش هست و به برانکو گفته هر تصمیمی بگیری حق داری ولی امیدوارم مسلمان را با رفتاری معلمانه ببخشی. 

دنبال اکبری خبرنگار مدال

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال