گزارش رسانه ایتالیایی از آخرین وضعیت استراماچونی+ عکس

یک رسانه ایتالیایی اعلام کرد مشکل ممنوع الخروجی آندره استراماچونی هنوز رفع نشده اما این مربی آرامتر از روزهای گذشته است....

یک رسانه ایتالیایی اعلام کرد مشکل ممنوع الخروجی آندره استراماچونی هنوز رفع نشده اما این مربی آرامتر از روزهای گذشته است.

به گزارش مدال، آندره استراماچونی هفته گذشته و بعد از بازی تیم های فولاد خوزستان و استقلال قصد داشت برای استراحت به ایتالیا برگردد که به خاطر مشکلات ویزا، در فرودگاه تهران اجازه خروج به وی داده نشد.

باشگاه استقلال ابتدا حضور استراماچونی در فرودگاه و درخواستش برای مرخصی را تکذیب کرد و حتی این تکذیب ها تا شب گذشته از زبان امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه ادامه داشت.

هرچند که استراماچونی در مصاحبه ای اعلام کرد که به فرودگاه رفته و ترتیب حضورش در فرودگاه هم توسط باشگاه استقلال داده شده بود.

باوجود گذشت پنج روز از آن اتفاق، هنوز مشکل ویزای سرمربی ایتالیایی استقلال رفع نشده است اما سایت «adnkronos» ایتالیا اعلام کرد که استراماچونی آرامتر شده است.

این سایت نوشت: «تا جایی که ما مطلع هستیم وضعیت این پرونده که سفارت ایتالیا با آن سر و کار دارد هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است اما مذاکراتی بین وکیل و مدیربرنامه استراماچونی با باشگاه استقلال در جریان است؛ باشگاه دولتی تهران که استراماچونی با آن قرارداد دارد. سرمربی استقلال درخواست کرده بود که فوراً ممنوع الخروجی اش برطرف شود. این مربی تمام مستندات و مدارک لازم را هم ارائه کرده است و الان آرامتر است چون سفارت ایتالیا با مقامات ایران به سرعت برای حل مشکل اقدام کرد.»

بیشتر بخوانید:

استقلال دست به دامان وزارت امورخارجه شد!

ادعای رسانه های ایتالیایی: استراماچونی مهاجر غیرقانونی است!

 

 

گزارش رسانه ایتالیایی از آخرین وضعیت استراماچونی+ عکس

تگ ها


آندره آ استراماچونی استقلال رسانه های ایتالیا وضعیت استراماچونی