گزارش رسانه‌های اروپایی در مورد انتقال بیرانوند به تیم مطرح بلژیکی

رسانه‌های بلژیکی طی گزارشی هایی از جذب علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک تیم‌ملی ایران و باشگاه پرسپولیس توسط یک باشگاه مطرح بلژیکی خبر دادند....

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند امکان دارد در آینده پیراهن تیم بلژیکی را به تن کند. در این مورد سایت فوتبال‌پریمور این کشور اروپایی گزارش کرد باشگاه کا.آر.سی خنت همچنان در جست‌وجوی دروازه‌بانی جدید می‌گردد. قبلا قرار بود که این باشگاه با توماس دیدیلون به توافق برسد اما ظاهرا چنین امکانی مهیا نشد و اکنون نام علیرضا بیرانوند در فهرست خرید باشگاه قرار گرفته است.
این رسانه افزود:  گلر 27 ساله‌ از مدت‌ها قبل برای تیم خنک مطرح بوده  است.
 سایت مذکور اشاره کرد بیرانوند تاکنون 31 مرتبه برای تیم ملی ایران بازی کرده و در جام جهانی ضربه پنالتی رونالدو را مهار کرد.
سایت فوتبال کرانت بلژیک نیز به این موضوع پرداخت. این رسانه نوشت باشگاه مذکور توافقی با توماس دیدیلون، گلر اندرلخت نکرد و حالا تیم راسینگ خنت دنبال علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس است.
این رسانه نیز به مهار ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو در جام جهانی توسط علیرضا بیرانوند اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

بگوویچ: یحیی می‌تواند با پرسپولیس قهرمان شود

جزئیات تغییر رای AFC از زبان مدیرعامل پرسپولیس

تگ ها


علیرضا بیرانوند اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس خنت بلژیک خنک بلژیک لیگ برتر بلژیک پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال