گزارش تمرین پرسپولیس؛ آشتی هواداران با احمدزاده+ عکس

اولین تمرین پرسپولیس زیرنظر کالدرون سرمربی این تیم با حضور هواداران برگزار شد که با حاشیه‌های فراوان و جالبی همراه بود. از تشویق‌نشدن احمدزاده تا آموزش عملی تمرین توسط کالدرون از نکات جالب تمرین امروز سرخ‌پوشان بود....

هواداران پرسپولیس که تعدادشان به 500 نفر می‌رسد در استادیوم شهید کاظمی حضور دارند و مراسم استقبال از کالدرون سرمربی جدید تیم را برگزار کردند.
به گزارش مدال، پیش از شروع تمرین کالدرون آرژانتینی بخشی از تمرین را به صورت عملی به دستیارانش توضیح داد. رسانه‌های زیادی برای پوشش اولین تمرین پرسپولیس با حضور هواداران و سرمربی جدید به محل تمرین پرسپولیس آمده‌اند.

 

کالدرون و دستیارانش زودتر از همه وارد چمن شدند تا برنامه‌های تمرین را به نحو احسن ترتیب دهند.

کالدرون پیش‌از آغاز تمرین به جمع رسانه‌های حاضر در محل تمرین آمد. او استقبالی صمیمی از خبرنگاران انجام داد و با خوش‌رویی در جمع آنان حاضر شد.

پس از مصاحبه طولانی کالدرون، با تصمیم او بازیکنان و سایر اعضای کادرفنی پرسپولیس به سمت هواداران رفتند و دسته‌گل به آنان هدیه دادند.

سیدجلال حسینی بیش از سایر بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز تشویق شد. تشویق او بارها تکرار شد تا نشان دهد هواداران قرمزپوشان هوای کاپیتان تیمشان را دارند.

محسن خلیلی در جمع هواداران حاضر شد و با آنها به گفت‌وگو پرداخت. او از هواداران خواست فقط تیم و بازیکنان را حمایت کنند و به حاشیه‌ها توجه نکنند.

نکته جالب تمرین امروز این بود که کالدرون به طور عملی نکات تمرینی را به بازیکنان توضیح داد.

یکی دیگر از حاشیه‌های تمرین امروز پرسپولیس تشویق نشدن فرشاد احمدزاده بازیکن جدید این تیم بود که از لهستان به پرسپولیس بازگشته است.
اعضای تیم پرسپولیس فرشاد احمد زاده را به سمت هواداران بردند تا از هواداران دلجویی کند.
بعد از آشتی‌کنان احمدزاده و هواداران، این بازیکن مورد تشویق قرار گرفت.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس که زمزمه جدایی و لژیونرشدن او به گوش می‌رسد، از سوی هواداران پرسپولیس به شدت تشویق شد.

 

 

 

تگ ها


تمرینات کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال