گزارش زنده: استقلال ۰ سپاهان ۰

دو تیم استقلال و سپاهان ۹ روز پس از دیدار برگشت لیگ نوزدهم، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفته اند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال برای رسیدن به این مرحله ابتدا گل ریحان البرز را در ورزشگاه انقلاب کرج با نتیجه ۳ بر ۱ شکست داد و سپس با سه گل موفق شد در ورزشگاه آزادی فجرسپاسی شیراز را شکست دهد. در سوی دیگر سپاهان ابتدا در خرمشهر با نتیجه سه بر صفر خیبر را شکست داد و در مرحله بعدی در ورزشگاه نقش جهان با نتیجه ۲ بر ۱ موفق به شکست پیکان با سرمربیگری حسین فرکی شد.
این دو تیم حالا باید برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی که سه تیم نفت مسجد سلیمان، تراکتور و پرسپولیس پیش از آن حضورشان را در این مرحله قطعی کرده اند، در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند؛ دیداری که قرار بود خیلی زودتر برگزار شود ولی به دلیل آلودگی هوا و همینطور برگزاری اردوی تیم ملی امید به تعویق افتاد.


با گزارش زنده این دیدار همراه "ورزش سه" باشید.

استقلال تهران – سپاهان؛ مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی؛ ورزشگاه آزادی.
داور: موعود بنیادی فر؛ کمک داوران: محمدرضا منصوری و فرهاد مروجی؛ داور چهارم: اصغر مومنی؛ ناظر داوری: محسن قهرمانی.

ترکیب استقلال:

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیب سپاهان:

سرمربی: امیرقلعه نویی

حاشیه‌ها:

*امیرقلعه نویی دو تغییر قابل توجه در ترکیب تیمش ایجاد کرده و محمدرضا مهدی زاده را در حرکتی عجیب در سمت راست خط دفاعی به جای مرتضی منصوری وارد میدان کرده است. دیگر تغییر قابل توجه حضور رضا میرزایی به عنوان وینگر راست و نیمکت نشینی محمدرضا حسینی است.

*فرهاد مجیدی پیش از شروع بازی به سمت نیمکت سپاهان و امیرقلعه نویی رفت ولی مطابق انتظار برخورد گرمی میان استاد و شاگرد قدیمی شاهد نبودیم.

تگ ها


استقلال تهران فولادمبارکه سپاهان