گزارش زنده؛ تراکتور ۰ – نفت مسجدسلیمان ۰

در یکی از بازی های حساس هفته اول لیگ بیستم تراکتور و نفت مسجدسلیمان به میزبانی ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز به مصاف هم رفتند....

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور که با حفظ اکثر ستاره های خود همچون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی همچنان جزو مدعیان قهرمانی در لیگ برتر ایران به شمار می رود، در لیگ بیستم با هدایت علیرضا منصوریان به موفقیت های بیشتر هم امیدوار است.


این تیم در گام اول به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان می رود که فصل گذشته برای هر تیمی دردسرساز شده بود. البته نفتی ها این فصل با به خدمت گرفتن مجتبی حسینی پای به لیگ گذاشتند و امیدوارند در گام اول دست خالی تبریز را ترک نکنند. 


غیبت مسعود شجاعی به دلیل محرومیت، یکی از چالش های منصوریان در بازی نخست بود که ترکیب تراکتور را تا حدودی دچار تغییر کرد. 

هفته اول لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: ۱۶/۸/۹۹ ؛ ساعت ۱۶:۴۵
استادیوم: یادگار امام(ره) تبریز
داور: مهدی سیدعلی، کمک ها: علی اکبر نوری و علیرضا طاهرخانی، داور چهارم: یاسر همرنگ/ ناظر: محسن ترکی

تراکتور: 
محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، وفا هخامنش، میثم تیموری، مهدی تیکدری، اکبر ایمانی، اشکان دژاگه، سعید واسعی، احسان حاج صفی، اوکاچا حمزویی و سعید مهری
سرمربی: علیرضا منصوریان

نفت مسجدسلیمان:
احمد گوهری، بهروز نوروزی فرد، میثم تهیدست، مجتبی نائیج پور، مجتبی مقتدایی، سیروان قربانی(۱۶- محمد مهدی احمدی)، نیما انتظاری، مهران امیری، فرید کریمی، محمد مهدی محبی و ساسان حسینی
سرمربی: مجتبی حسینی

لحظات حساس:


دقیقه ۸: ارسال کرنر از سوی احسان حاج صفی با ضربه سر میثم تیموری همراه شد و در حالی که یک موقعیت خوب برای تراکتور فراهم شده بود، داور خطای هند مهاجم این تیم را اعلام کرد.

در حاشیه:


* پیش از شروع بازی، باران و تگرگ شدیدی در ورزشگاه یادگار امام(ره) در حال بارش بود که گرم کردن بازیکنان را دچار مشکل کرد.
* در اتفاقی عجیب نفت مسجدسلیمان فقط ۴ بازیکن را روی نیمکت خود دارد و دست حسینی برای تعویض در نیمه دوم باز نیست. 

* در شرایطی که نفت مسجدسلیمان با کمبود بازیکن روی نیمکت مواجه بود، مصدومیت سیروان قربانی در همان دقایق ابتدایی باعث شد تعویض اول مجتبی حسینی هم اجباری باشد.

تگ ها


تراکتور نفت مسجد سلیمان