گزارش زنده ؛ ذوب آهن ۰ - گل گهر ۰

ذوب آهن و گل گهر امشب در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان یکی ازحساس ترین مسابقات هفته پایانی لیگ برتر را برگزار می کنند....

به گزارش" ورزش سه" یکی از مهمترین مسابقات امشب بازی ذوب آهن برابر گل گهر است ؛ دو تیم با ۳۰ امتیاز در رده های دهم و یازدهم قرار دارند و خطر سقوط به لیگ یک هنوز هر دو تیم را تهدید می کند. شکست در این بازی اگر با نتیجه گیری تیم های پایین تر همراه باشد می تواند به معنای خداحافظی یکی از تیم های صنعتی از لیگ برتر باشد.


این یک فینال در هفته پایانی میان تیم های در خطر سقوط است و دو مربی باتجربه روی نیمکت دو تیم ماموریت دشواری را پیش رو دارند. لوکا ۶۵ ساله و مجید جلالی ۶۳ ساله دو تا از باتجربه ترین مربیان حال حاضر لیگ برتر هستند؛ جالب است این دو مربی که امشب سرنوشت تیمهایشان به هم گره خورده ، از دوره سوم رقابت ها پا به لیگ برتر گذشتند ؛ در سالی که جلالی که با پاس قهرمان شد لوکا با تیم تازه متولد شده فولاد در رده سوم لیگ برتر قرار گرفت.


با تمام این تفاسیر جنگ باتجربه ترین مربیان لیگ برتر می تواند بیرحمانه ترین جدال بازی های هفته سی ام هم باشد جایی که هر کدام از دو مربی به دنبال شکست دیگری و شاید سقوط آن تیم به لیگ یک شود. جلالی در ۵ هفته اخیر نتایج خوبی گرفته است ، سه برد و دو مساوی که آخرین آن ها برابر پرسپولیس و با نتیجه سه ، سه بود اما ذوب آهن شاید برد و مساوی کمتری داشته اما پرسپولیس قهرمان را شکست داده است. با این وجود و در حالی که مساوی هم می تواند حکم صعود دو تیم را امضا کند بعید است که دو مربی تیمهایشان را با احتیاط و برای حفظ نتیجه به زمین بفرستند. جلالی و لوکا امشب باید فقط به سه امتیاز فکر کنند و این می تواند بازی فولادشهر را تبدیل به جذاب ترین بازی هفته کند.


هر دو مربی مهره های با ارزشی را چه در ترکیب یازده نفره و  روی نیمکت دارند و همین دست آن ها را برای اجرای برنامه های متنوع باز می گذارد. جلالی و لوکا می دانند که این بازی یک فینال است که بایددر آن برنده شوند.

هفته سی ام لیگ برتر؛ پنجشنبه: ۹۹/۰۵/۳۰ ؛ ساعت ۲۰:۴۵
استادیوم: فولادشهر/ بدونِ تماشاگر
داور: روح‌الله شریفی/ کمک‌ها: حسن ظهیری و مرتضی یوسف‌شهریاری؛ داور چهارم: عباس راکی/ ناظر: حسین نجاتی

ذوب آهن:


یوسف بهزادی
مهدی محمدنژاد
حمید بوحمدان
قاسم حدادی فر
احسان پهلوان
وفا هخامنش
فرشاد محمدی مهر
دارکو بییدوف
دانیال اسماعیلی فر
مسعود ابراهیم زاده
مهدی مهدی پور

مربی: لوکا بوناچیچ

گل گهر:


میلاد فرهانی
سیداحمدموسوی
علیرضا ابراهیمی
مهران گلزاری
بهنام برزای
رضامحمودآبادی
یونس شاکری
میلاد کمندانی
یوسف وکیا
احمدرضا زنده روح
امین پورعلی


مربی : مجید جلالی

تگ ها


گل گهرسیرجان ذوب آهن اصفهان