گزارش زنده؛ سایپا ۰ - پدیده ۱

در حالی‌که تنها چهار دقیقه از جدال تیم‌های سایپا و پدیده گذشته بود، امین قاسمی‌نژاد توانست گل اول بازی را به سود تیم مشهدی رقم بزند....

به گزارش "ورزش سه" تقابل تیم‌های سایپا تهران و پدیده خراسان، یکی از هشت مسابقه هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران را شکل می‌دهد، دیداری که در آن شاگردان فراز کمالوند پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان به دنبال سه امتیازی خانگی هستند تا بتوانند در کورس بقا در لیگ بیستم، امیدهای خود را زنده نگه دارند و نسبت به دیگر رقبای فانوس به دست خود، در وضعیت بهتری قرار گیرند.

اما رقیب شاگردان کمالوند امشب پدیده خراسان است، تیمی که با هدایت مهدی رحمتی در سه هفته گذشته لیگ برتر توانسته مقابل گل‌گهر و تراکتور به پیروزی برسد و مقابل استقلال شکستی نزدیک را تجربه کرد و امشب به دنبال تثبیت موقعیت خود در میانه‌های جدول است و از این حیث شاگردان رحمتی به تهران سفر کرده‌اند تا بتوانند وضعیت خود در میانه جدول را در شرایطی پایدار قرار دهند.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر؛ چهارشنبه: ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ ؛ ساعت ۱۹:۵۰
استادیوم: پاس قوامین تهران / بدون تماشاگر

داور: حمید حاج ملک / کمک‌ها: عباس پورحیدری و سید امیر قاسمی؛ داور چهارم: محمدرضا مهرگان / ناظر: رحیم رحیمی مقدم

ترکیب سایپا

سرمربی: فراز کمالوند

ترکیب پدیده

سرمربی: سید مهدی رحمتی

دقایق حساس

در حاشیه

- سید ابوالفضل جلالی مدافع چپ تیم فوتبال سایپا پس از گذراندن یک جلسه محرومیت به دلیل چهار اخطاره بودن، بار دیگر در ترکیب اولیه سایپا قرار گرفته است.
- علی نعمتی مدافع تیم فوتبال پدیده هم به دلیل دریافت کارت قرمز مقابل گل‌گهر، در فهرست تیمش مقابل سایپا حضور ندارد و از حضور در این مسابقه محروم است.

تگ ها


پدیده خراسان سایپا