گزارش زنده؛ شهرخودرو ۰ - نساجی ۰

دیدا دو تیم شهر خودرو و نساجی علی رغم اینکه فاقد حساست های جدولی است اما هر دو مربی انگیزه های بالایی برای پیروزی در این دیدار را دارند....

به گزارش "ورزش سه"، دو مدافع اسبق استقلال امروز دراخرین هفته از رقابت های لیگ برتز از هفته سی ام حالی روی نیمکت دو تیم شهرخودرو و نساجی نشسته اند که این دیدار از لحاظ جدولی یک بازی تشریفاتی محسوب میشود. اما از طرفی آخرین فرصت برای سهراب بختیاری زاده است تا در ششمین تجربه حضورش روی نیمکت پدیده اولین پیروزی خود را به دست بیاورد و از طرفی محمود فکری هم به دنبال حسن ختام مطلوبی برای پایان عملکرد بسیار خوبش در نساجی است.


این دیدار یک غایب ویژه خواهد داشت که بدون شک سیدمهدی رحمتی است او به خاطر اتفاقاتی که بعد از بازی تیمش با سپاهان رخ داد، توسط سهراب از شهرخودرو کنار گذاشته شد و حالا معلوم نیست چه کسی در بازی فردا درون دروازه این تیم می‌ایستد.


وضعیت در جدول: شهرخودرو با ۴۵ امتیاز در رده ششم قرار دارد و نساجی ۳۷ امتیازی تیم هشتم جدول است.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های شهرخودرومشهد- نساجی مازندران را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:

هفته سی ام لیگ برتر؛ پنج شنبه ۳۰/۷/۹۹ ساعت ۲۰:۴۵
استادیوم: ثامن / بدونِ تماشاگر
داور: میثم حیدری، کمک‌ها: ایوب غلامزاده و صالح عرب‌آبادی، داور چهارم: مجید محمدی
ناظر: نادر جعفری


ترکیب شهر خودرو:


متین صفائیان، رشاد فرجی، حسین مرادمند، امید منصوری، علی نعمتی، حسن جعفری، میلاد سرلک، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری و حسین مهربان.
سرمربی: سهراب بختیاری زاده

ترکیب نساجی مازندران:


علیرضا حقیقی، مجتبی بیژن، رحمان جعفری، محمدمهدی نظری، سیدمحمد میری، حسین ماهینی، محمدحسین باباگلی، حسین زامهران، حسین کیانی مقدم، محمدعرفان معصومی، روح الله باقری

سرمربی: محمود فکری

تگ ها


نساجی مازندران شهر خودرو