گزارش زنده؛ نفت مسجدسلیمان ۰- گل گهر ۱

گل گهر بعد از دو برد و یک مساوی در سه بازی آخرش توانست شرایط بهتری در جدول پیدا کند اما این تیم برای ماندن به امتیازگیری از بازی امروز نیاز دارد....

به گزارش "ورزش سه"، گل گهر در حالی امروز به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان می رود که شاگردان تارتار نه شانس کسب سهمیه دارند و نه خطر سقوط تهدیشان می کند. با این وجود این سه امتیاز برای گل گهر حیاتی به نظر می رسد. آن ها تا قبل از این بازی با ۲۶ امتیاز در رده سیزدهم هستند اما دو تیم پایین تر از آن ها اختلاف امتیازهایشان یک امتیاز است و یک نتیجه بد یا خوب می تواند سرنوشت تیم ها را در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت ها تغییر بدهد.


جلالی و یارانش اما برای کسب سه امتیاز در مسجدسلیمان کار سختی دارند. میزبان این مسابقه با ۱۹ گل خورده در کنار فولاد خوزستان دومین خط دفاع برتر لیگ را دارد. اما تارتار همانطور که در کنفرانس پیش از بازی هم گفت کار سختی برای حفظ انگیزه بازیکنانش دارد. هرچند آن ها اگر در مسابقات بعد از تعطیلی کرونا نتایج بهتری می گرفتند می توانستند اکنون برای کسب سهمیه بجنگند اما نفت مسجد سلیمان در شش مسابقه سه مساوی ، دو باخت و تنها یک برد به دست آورد.


با این وجود شاید این از خوش شانسی گل گهر است که در زمانی به پست نفت مسجدسلیمان خورده است که این تیم انگیزه زیادی برای کسب برد ندارد اما اگر شاگردان تارتار همان تیم منسجمی که در طول بازی های گذشته بودند نشان بدهند آن وقت گل زدن و بردن این تیم در زمین خودش مثل این است که آن ها باید سه امتیاز را از زیرپای فیل بردارند.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و گل گهر را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:

هفته بیست و هشتم لیگ برتر؛ دوشنبه: ۹۹/۰۵/۲۰ ؛ ساعت ۲۰:۳۰
استادیوم: شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان/بدون تماشاگر
داور: علی بای / کمک‌ها: علیرضا ایلدروم – سعید زیبا  داور چهارم: محمدرضا تارخ / ناظر داوری: حیدر شکور

نفت مسجدسلیمان

سرمربی: مهدی تارتار


گل گهرسیرجان

سرمربی: مجید جلالی

شرح گل:

نفت مسجد سلیمان۰-گل گهر یک - شرح گل: در دقیقه ۲ بازی یک توپ در عمق برای رضای محمودآبادی که از تله آفساید فرار کرده بود این بازیکن را با فرعباسی تک به تک شد ، محمودآبادی در حالی که توپ روی هوا بود دروازه بان را دریبل زد و با سر گل اول گل گهر را به ثمر رساند.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان گل گهرسیرجان