گزارش زنده؛ نفت MIS صفر- پرسپولیس صفر

شاگردان حسینی در نیمه دوم به دنبال کسب برتری خانگی مقابل سرخ‌پوشان با انگیزه هستند....

به گزارش"ورزش سه" قهرمان چهار دوره متوالی لیگ برتر ، مسابقات بیستمین دوره را با یک مساوی آغاز کرد اما در هفته دوم برابر صنعت نفت به پیروزی رسید و حالا این تیم در سومین بازی نیز به دنبال کسب سه امتیاز است. آن ها البته که برای رسیدن به این هدف کار سختی دارند. نفت مسجدسلیمان در ادواری در مسابقات لیگ برتر حاضر بوده یکی از سخت ترین حریفان پرسپولیس به شمار می آمده است و در شش مسابقه گذشته فقط یک بار شکست خورده است. 


این تیم که در این فصل مجتبی حسینی مربی سابق پرسپولیس و دستیار یحیی گل محمدی در تیم های مختلف ، هدایتش را به عهده دارد یک مساوی بدون گل خارج از خانه و با ارزش برابر تراکتور و یک مساوی نه چندان خوب خانگی را برابر سایپا به دست آورده است. 


در آن سو اما پرسپولیس که یحیی گل محمدی به دلیل دریافت کارت قرمز در این بازی در اختیار ندارد با یک ترکیب نسبتا متفاوت پا به زمین گذاشته است. سرمربی سرخ ها در این بازی سیامک نعمتی را از خط هافبک به خط حمله برده و جانشین وحید امیری کرده است و در حالی که بشار به ترکیب بازگشته ، پهلوان را روی نیمکت نشانده و با حضور کمال کامیابی نیا عملا از سه هافبک دفاعی به طور همزمان در ترکیب استفاده کرده است. 


هفته سوم لیگ برتر؛ پنجشنبه: ۰۶/۰۹/۹۹؛ ساعت ۱۶:۳۵
داور :اشکان خورشیدی 
کمک ها:علیرضا ایلدروم – هادی طوسی 
داور چهارم: حسین زیاری/  ناظر: حسن کامرانی فر
ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان


ترکیب نفت مسجد سلیمان

احمد گوهری، مصطفی نائیج پور، مجتبی مقتدایی، بهروز نوروزی فرد، سجاد جعفری، محمد بلبلی، محمدمهدی احمدی،  محمدمهدی محبی، نیما انتظاری، میثم تهیدست، ساسان حسینی


ترکیب پرسپولیس


حامد لک، محمدحسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی، سعید آقایی، مهدی شیری(۴۸- احسان پهلوان)، میلاد سرلک،کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، سیامک نعمتی، مهدی عبدی

اخطار

محمد بلبلی(۴۶) از نفت مسجدسلیمان

دقایق حساس

دقیقه ۱۴: ارسال انتظاری از کرنر و ضربه سر نائیج‌پور به شکل خطرناکی از کنار تیرک عمودی دروازه پرسپولیس عبور کرد.

دقیقه ۲۱: ارسال سعید آقایی از جناح چپ را سیامک نعمتی برای مهدی عبدی کاشت که شوت روی پای او به تور کنار دروازه نفت مسجدسلیمان برخورد کرد.

دقیقه ۲۳: حمله خطرناک نفت مسجدسلیمان از سمت راست زمین و توپ ارسالی به محوطه جریمه با دفع ناقص مدافعان پرسپولیس به جعفری رسید که شوت زمینی این بازیکن را حامد لک جمع کرد.

دقیقه ۲۸: اشتباه در خط دفاعی پرسپولیس موجب شد تا توپ به ساسان حسینی برسد که شوت روی پای این بازیکن را حامد لک با واکنش خود به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۴: ارسال بلبلی و ضربه سر نائیج‌پور ثمری نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه ۳۸: ارسال در عرض و زمینی مهدی شیری را مهدی عبدی با پاس پشت پای استثنایی در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان به بشار رسن رساند که در ادامه برخورد احمد گوهری با هافبک عراقی پرسپولیس با نظر اشکان خورشیدی پنالتی تشخیص داده شد.
دقیقه ۳۹: پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را سیامک نعمتی به سمت چپ خود زد که توپ به تیرک عمودی دروازه نفت مسجدسلیمان اصابت کرد و دفع شد.

در حاشیه

* یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس که به دلیل محرومیت در کنار زمین حضور ندارد، از روی سکوهای تماشاگران تیمش را هدایت می‌کند.
* تعدادی از تماشاگران نفت مسجدسلیمان از تپه‌های بیرون از ورزشگاه شهید بهنام محمدی مشغول تشویق این تیم هستند.
* بارش باران که پس از آغاز مسابقه مجددا شروع شده که روی روند کاری دو تیم تاثیرگذار است.

* بارش باران در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان شدت بیشتری گرفته است.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان پرسپولیس تهران