گزارش زنده؛ پدیده ۰- ذوب آهن ۱

تیم پدیده امشب در ورزشگاه امام رضا میزبان تیم ذوب آهن است....

به گزارش ورزش سه، تیم های پدیده و ذوب آهن اصفهان امشب در ورزشگاه امام رضا به مصاف هم رفتند. پدیده که هفته گذشته مقابل پرسپولیس به تساوی دست یافت در چهار بازی اخیر خود سه مساوی و یک برد داشته است. این تیم که در حال حاضر با ۲۴ امتیاز یازدهم است می تواند با کسب برد در بازی امشب رتبه خود را تک رقمی کند. در سمت مقابل ذوب آهن با سرمربی جدید خود روزهای بهتری را تجربه می کند؛ این تیم در سه بازی اخیر خود دو برد کسب کرده و در حال حاضر با ۱۷ امتیاز در رتبه چهاردهم قرار دارد. این تیم می تواند با پیروزی در بازی امشب یک رده صعود کند.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های پدیده و ذوب آهن را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:

هفته بیستم لیگ برتر؛
شنبه: ۲۶/۰۱/۱۴۰۰ ؛ ساعت: ۲۰:۳۰
ورزشگاه: امام رضا (ع)/ بدون تماشاگر


گروه داوری: داور: عبدالنبی پورخلف، کمک ها: علی میرزابیگی – رحیم حاجی پور، داور چهارم: پیمان فرخی مهر، ناظر: حیدر شکور

ترکیب پدیده:

سرمربی: مهدی رحمتی

ترکیب ذوب آهن:

سرمربی: مجتبی حسینی

شرح گل:

پدیده ۰-ذوب آهن ۱ (فرشاد محمدی مهر ۴): روی یک ضربه آزاد از فاصله حدود ۲۵ متری، فرشاد محمدی مهر با یک ضربه زمینی دیدنی دروازه پدیده را خیلی زود باز کرد.

لحظات حساس:

در حاشیه:

*دیدار دو تیم پدیده و ذوب آهن اولین مسابقه ای در لیگ بیستم است که در ماه مبارک رمضان برگزار می شود. همین مساله موجب شده تا مقررات محدودیت های ترافیکی مشکلاتی را برای عوامل اجرایی بوجود آورد.
*هوای مطبوع بهاری و بازی زیر نور پروژکتورها فضای دلچسبی را برای برگزاری مسابقه فوتبال رقم زده است. درین شرایط جای خالی تماشاگران که به علت وضعیت شیوع کرونا همچنان نمی توانند در ورزشگاه حاضر شوند بیشتر حس می شود چرا که حضور آنها می توانست به گرمای بازی بیافزاید.
*پیش از آغاز دیدار بمناسبت روز ارتش مراسمی برگزار شد و از مقام ایشان تقدیر به عمل آمد.
به دلیل برگزاری رقابت های دو و میدانی که ابتدای هفته در ورزشگاه امام رضا برگزار شده بود و آسیب هایی که به چمن استادیوم وارد شده بود برای دیدار امروز چمن شکل تازه ای به خود گرفته و کوتاه هم شده است.
*پیش از سوت آغاز بازی عبداله حسینی که سابقه بازی برای پدیده مشهد را هم دارد به سمت رحمتی رفت و دقایقی با او به خوش و بش پرداخت.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان شهر خودرو