گزارش زنده/ پرسپولیس ۰ التعاون ۰

یحیی گل محمدی امیدوار است شاگردان با پیروزی مقابل صدرنشین جدول، گام بزرگی برای بازگشت به کورس صعود بردارند....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به شش امتیازی بودن التعاون و الدحیل، پرسپولیس تک امتیازی برای صعود از این مرحله، نیاز به سه امتیاز و پیروزی مقابل حریف عربستانی دارند.

یحیی گل محمدی که ترکیب تیمش را با تغییرات زیادی و حضور نفرات جدید تیمش برابر التعاون به میدان فرستاده، چشم به اولین پیروزی در این فصل از لیگ قهرمانان دارد و باید دید تقابل تیمش مقابل حریف با چه نتیجه‌ای همراه خواهد شد.

با گزارش لحظه به لحظه این دیدار و حواشی آن ورزش سه را همراهی کنید.

داور: احمد الکاف                    کمک‌داوران: بکار العمری- رشید حامد علی‌الغیثی 

ترکیب پرسپولیس

حامد لک
شجاع خلیل زاده
محمدحسین کنعانی زادگان
سعید آقایی
سیامک نعمتی
احسان پهلوان
احمد نوراللهی
میلاد سرلک
بشار رسن
وحید امیری
عیسی آل کثیر

سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب التعاون عربستان

کاسیو
یاسین
ایاگو
الموسی
دوکه
کادش
الرشید
سدریش
مانداش
اسیری
سوات

نکات ویژه:


علی علیپور زننده دو گل پرسپولیس در این رقابت‌ها از این تیم جدا شده است.

پرسپولیس با تغییرات زیادی در این بازی حاضر شده است. جدایی علی علیپور، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، انتونی استوکس و کریستین اوساگوآنا و حضور نفرات جدیدی چون حامد لک، میلاد سرلک، سعید آقایی، احسان پهلوان، علی شجاعی، آرمان رمضانی و عیسی آل کثیر، سیمایی جدید به سرخپوشان داده است.

التعاون هر دو دیدار قبلی خود برابر الشارجه و الدحیل را برنده از زمین خارج شده و با شش امتیاز صدرنشین است. پرسپولیس نیز با شکست برابر الدحیل و تساوی برابر الشارجه با یک امتیاز در سودای صعود قرار دارد.

پیش از این بازی الدحیل موفق شد الشارجه را از پیش رو بردارد و با ۶ امتیاز از سه بازی، در کنار التعاون در صدر جدول قرار گیرد.

احسان پهلوان تاکنون سه گل به تیم های عربستانی زده است و یحیی گل محمدی امیدوار است خرید تازه‌اش مقابل التعاون عربستان نیز موفق ظاهر شود.

سعید آقایی با دو پاس گل برترین گلساز در ترکیب پرسپولیس محسوب می‌شود. این مدافع چپ هر دو پاس گل خود را در زمان حضور در سپاهان ثبت کرده است.

تگ ها


التعاون پرسپولیس تهران عربستان سعودی