گزارش زنده/ پرسپولیس ۰ نفت ۰MIS

شاگردان یحیی گل محمدی در آخرین دیدار از سال ۹۹ برای حفظ صدرنشینی خود به برد مقابل نفت مسجدسلیمان می‌اندیشند....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس که در دیدار رفت مقابل نفت مسجدسلیمان به تساوی بدون گل رضایت داده، اینبار در استادیوم آزادی به دنبال برتری مقابل این حریف و تثبیت جایگاه خود در صدر جدول است. در سوی مقابل هم نفت مسجدسلیمان بعد از تغییرات در نیمکت خود و جدایی مجتبی حسینی با داریوش یزدی امیدوار به کسب نتیجه از این جدال است.

با گزارش لحظه به لحظه این دیدار از استادیوم آزادی با گزارش تصویری امیرحسین خیرخواه و گزارش متنی حمید ابراهیمی ما را همراهی کنید. 

استادیوم آزادی                    تماشاگر: پروتکل کرونا (بدون تماشاگر)
داور:  بیژن حیدری ؛   کمک داوران: علی میرزابیگی – سید یعقوب حجتی – محمد عطایی ؛ کمک داور اضافی ۱و۲: علی صفایی – وحید صالحی ؛  ناظر: محمود رفیعی

حامد لک
سیدجلال حسینی
محمدحسین کنعانی زادگان
مهدی شیری
سعید آقایی
میلاد سرلک
احمد نوراللهی
امید عالیشاه
مهدی ترابی
وحید امیری
شهریار مغانلو

سرمربی: یحیی گل محمدی

فرهاد مجد

مجتبی مقتدایی

مصطفی ناییج پور

سعید کریمی

سجاد جعفری

محمد بلبلی

محمد مهدی احمدی

نیما انتظاری

میثم تهی دست

ساسان حسینی

مهران امیری

سرمربی: داریوش یزدی

نکات ویژه:


کمال کامیابی نیا که در بازی قبلی مقابل مس نوین کرمان در جام حذفی موفق به گلزنی شده بود، بار دیگر روی نیمکت حاضر شده است.

فرشاد فرجی خرید تازه این تیم از شهرخودرو، برای اولین بار در لیست پرسپولیس حاضر شده و روی نیمکت در انتظار دستیابی به فرصت است.

تیم داوری این بازی با حضور بیژن حیدری، علی میرزابیگی، سید یعقوب حجتی و محمد عطایی عکسی به یادگاری پیش از بازی در استادیوم آزادی ثبت کردند.

شهریار مغانلو دیگر خرید این فصل پرسپولیس نیز در کنار مهدی ترابی اولین بازی خود در لیگ بیستم را مقابل نفت مسجدسلیمان پشت سر خواهند گذاشت.

نیما انتظاری، برادرزاده سهراب انتظاری مهاجم اسبق پرسپولیس در تیم نفت مسجدسلیمان در پست هافبک دفاعی برابر این تیم قرار خواهد گرفت.

سیامک نعمتی در بازی رفت دو تیم پنالتی تیمش را از دست داد تا دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دهند.

تگ ها


پرسپولیس تهران نفت مسجد سلیمان