گزارش زنده؛ پیکان ۰– سپاهان ۰

دو تیم پیکان و سپاهان هر دو با انگیزه های بسیار زیاد و البته &#۱۶۰;کاملا متفاوت به مصاف هم خواهند رفت &#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه" هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس روز پنج‌شنبه ۳۰ مردادماه با انجام ۸ دیدار برگزار می‌شود که در یکی از این رقابت‌ها تیم پیکان در ورزشگاه شهدای قدس به مصاف سپاهان اصفهان می‌رود.


 دیداری حساس و ۶ امتیازی که نتیجه آن علاوه بر ۲ تیم برگزارکننده، برای تیم‌های فولاد، تراکتور، استقلال، ماشین‌سازی، سایپا و پارس جنوبی از اهمیت بالایی برخوردار است. نزدیکی امتیازات بین تیم‌های بالا و پایین جدول باعث شده تا نتایج بازی‌ها برای مدعیان کسب سهمیه و تیم‌های در خطر سقوط حائز اهمیت بوده و روی سرنوشت سایر رقبا تاثیرگذار باشد.


سپاهان و پیکان در شرایطی این دیدار را برگزار می‌کنند که زردپوشان اصفهانی هفته گذشته مقابل شهرخودرو مشهد به پیروزی رسیده و به سریال ناکامی‌هایشان پایان دادند. پیکانی‌ها نیز هفته گذشته مقابل استقلال به میدان رفتند و با ارائه یک بازی تماشایی آبی‌پوشان پایتخت را با نتیجه یک بر یک متوقف کردند.


 اما آنچه مشخص است هر ۲ تیم انگیزه‌های بالایی برای پیروزی در این بازی دارند و همین امر نویددهنده یک بازی جذاب و تماشایی خواهد بود و باید دید اتفاقات فوتبالی به سود کدام تیم رقم خواهد خورد.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های پیکان – سپاهان را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:

هفته سی ام لیگ برتر؛ پنج شنبه ۳۰/۷/۹۹ ساعت ۲۰:۴۵
استادیوم: شهدای شهر قدس / بدونِ تماشاگر
داور: کوپال ناظمی، کمک‌ها: علیرضا ایلدروم و علیرضا مرادی، داور چهارم: سعاد وفاپیشه
ناظر: حسن کامرانی‌فر


ترکیب پیکان:
آرام آیراپتیان، احسان جودکی، سیدمهران موسوی، ابراهیم صالحی، جلال الدین علی محمدی، حجت حق وردی، شهریار مغانلو، محمد ابراهیمی، محمد خدابنده لو، نادر محمدی، امیرحسین کریمی
سرمربی : عبدالله ویسی

 ترکیب سپاهان :
پیام نیازمند، مرتضی منصوری، شایان مصلح، محمد طیبی، سعید آقایی، مهدی کیانی، سروش رفیعی، امید نورافکن، محمدرضاحسینی، محمد محبی و کی روش استنلی
سرمربی : تکسیرا

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان پیکان تهران