گزارش سایت فاناتیک ترکیه از حضور کریمی در استانبول

هافبک ملی‌پوش استقلال این روزها در ترکیه حضور دارد و با چند تیم باشگاهی در این کشور در حال مذاکره است که ترابوزان اسپور بیش از سایر تیم ها شانس دارد....

به گزارش "ورزش سه" سایت فاناتیک ترکیه طی گزارشی به علی کریمی پرداخته و درخصوص گزینه‌های احتمالی که او ممکن است نقل‌مکان کند مطالبی را از قول مدیر برنامه‌های او منتشر کرده است.
در این گزارش آمده است:


مدیر برنامه‌های علی کریمی، هافبک ۲۶ ساله ایرانی که در فصل گذشته در استقلال ایران بازی می‌کرد، گفت: «فعلاً برای انتقال علی کریمی با مسئولان باشگاه‌های گالاتاسرای و باشاک شهیر دیدار کرده اما به نظر می‌رسد ترابوزان اسپور نسبت به سایر تیم‌های مطرح شده یک گام جلوتر است.»


وی در ادامه افزود: «می‌توانم بگویم علاوه بر تیم‌های گالاتاسرای، باشاک شهیر و ترابوزان اسپور، او از سه تیم قطری نیز پیشنهاد دارد اما اولویت این بازیکن حضور در فوتبال ترکیه است. اکنون به همراه علی کریمی در استانبول به سر می‌بریم و مذاکرات با ترابزون اسپور در جریان است.»


در پایان این سایت به معرفی علی کریمی و کارنامه او در طی این چند سال پرداخته است:


علی کریمی فوتبالش را در آکادمی باشگاه سپاهان در ایران آغاز کرد، در فصل ۱۷-۲۰۱۶ کشف شد و به تیم دینامو زاگرب کرواسی منتقل شد سپس از این تیم به ِان کی لوکومتیو رفت. در ادامه این بازیکن که به دلایلی نمی‌توانست در لیگ کرواسی به فوتبال خود ادامه دهد، دوباره به سپاهان بازگشت و پس از مدتی کوتاه، بازی در استقلال را آغاز کرد. کریمی همچنین به تیم ملی ایران نیز فراخوانده شد. او در طول فعالیت حرفه‌ای خود در ۱۶۸ بازی حضور داشت که در این تعداد مسابقات ۱۳ گل، ۸ پاس گل داد و ۱۳ هزار و ۴۵۹ دقیقه در زمین بازی کرده است.

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ علی کریمی