گزارش فاکس‌اسپورت از روند آماده‌سازی تیم ملی ایران

سایت فاکس اسپورت به بررسی روند آمادهسازی تیم ملی فوتبال ایران جهت شرکت در جام ملتهای ۲۰۱۹ آسیا پرداخت ......

سایت فاکس اسپورت به بررسی روند آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران جهت شرکت در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا پرداخت.

به گزارش مدال و به نقل از سایت فاکس اسپورت، این دوره سختی برای فدراسیون فوتبال ایران است زیرا بازیکنان تیم ملی این کشور بنا به دلایلی نمی‌خواهند مشکلات خود را در عدم دریافت پاداش‌های خود عنوان کنند. از سویی مجموعه فعالیت‌های فدراسیون فوتبال پس از اعلام اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در نهادهای دولتی که در مجلس جمهوری اسلامی ایران تصویب شده است از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک نهاد غیردولتی تحت کنترل قرار دارد.

بر اساس این گزارش، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با بستن حساب‌های خود در شبکه‌های اجتماعی نشانه‌هایی از اعتراض خود به عدم امکانات کافی برای آماده‌سازی جام ملت‌های 2019 آسیا را نشان دادند. همچنین تیم ملی فوتبال ایران از نظر رسانه‌ای خود را در معرض قرار نمی‌دهد و به نحوی خود را خاموش کرده است. پرسنل این تیم از مصاحبه با رسانه‌های گروهی طفره می‌روند. به نظر می‌رسد این هم نوعی دیگر از اعتراض آنها به عدم دریافت پاداش جام جهانی 2018 روسیه، آماده‌سازی ناکافی برای جام ملت‌های 2019 آسیا و عدم پوشش رسانه‌ای عادلانه! است.

در پایان این مطلب آمده است: تیم ملی فوتبال ایران مهیای 2 بازی تدارکاتی برابر تیم‌های ملی ترینیداد و توباگو و ونزوئلا می‌شود.

 

تگ ها


فوتبال