حواشی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان/ مصدومیت دیاباته و اخراج اسماعیلی

تیم فوتبال استقلال در هفته سوم لیگ برتر به مصاف تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خواهد رفت و در فاصله ۹۰ دقیقه تا شروع بازی استقبال چندانی از این دیدار نشده است...

تیم فوتبال استقلال در هفته سوم لیگ برتر به مصاف تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خواهد رفت و در فاصله ۹۰ دقیقه تا شروع بازی استقبال چندانی از این دیدار نشده است

به گزارش مدال، دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و استقلال از ساعت 19:45 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی آغاز می‌شود اما در فاصله 90 دقیقه تا آغاز بازی حدود 100 نفر از تماشاگران نفت در ورزشگاه حضور دارند. البته تا این لحظه تماشاگران استقلالی حاضر در ورزشگاه بیشتر از تماشاگران میزبان در ورزشگاه حضور دارند و حدود 250 نفر در استادیوم حضور دارند.
* اعضای تیم فوتبال استقلال ساعت 18:15 وارد استادیوم شدند.
*هواداران نفت مسجد سلیمان که تا قبل از شروع بازی حضور کمرنگی در ورزشگاه داشتند در حال ورود به استادیوم هستند.
* تعدادی از هواداران برای حضور در ورزشگاه با مشکل بلیت و گیت‌ها مواجه هستند. در شرایطی که تعدادی از تماشاگران بلیت‌های این بازی را از سامانه مربوطه خریداری کرده اند اما هنگام مراجعه به گیت‌ها بلیت آنها توسط دستگاه‌ها شناسایی نشده و هیمن موضوع باعث دردسر برای تماشاگران شده است.
* در شرایطی که زمان زیادی تا شروع مسابقه دو تیم باقی نمانده است مسئولان از ورود جواد خلیفه سلطانی ناظر مسابقه جلوگیری کرده‌اند و وی برای ورود به داخل استادیوم دچار مشکل شده است.
* بعد از این اتفاق مسئول هیات فوتبال درهای اتاق ناظران داوری را بست و اعلام کرد که تابلوی تعویض و وسایل تیم داوری هم در این اتاق است و او هم با بستن در این اتاق‌ها محل را ترک کرد! نکته عجیب این است که وی اعلام کرد با این شرایط شاید بازی برگزار نشود!
*اتفاق عجیب دیگر هم قبل از شروع بازی رخ داد، در شرایطی که بازیکنان استقلال قصد داشتند با پیراهنی که روی آن نام دختر آبی حک شده وارد زمین شوند ناظر بازی این اجازه را به استقلالی ها نداد و اعلام کرد باید روی این لباس‌ها کاور بپوشند چون این کار خلاف قوانین بین المللی است.

اخبار مرتبط:
نفت مسجدسلیمان 1 - 1 استقلال/ گزارش لحظه به لحظه
نفت مسجدسلیمان 1 - 1 استقلال/ ناکامی مجدد آبی‌ها در کسب پیروزی 
گل اول استقلال به نفت مسجدسلیمان توسط مهدی قائدی/ ویدیو

گل اول نفت مسجدسلیمان به استقلال توسط حامد نورمحمدی/ ویدیو
​خلاصه بازی نفت مسجدسلیمان 1 - 1 استقلال/ ویدیو 

حواشی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان/ مصدومیت دیاباته و اخراج اسماعیلی

* آندره‌آ استراماچونی در دقیقه 16 بازی و بعد از خطای بازیکن نفت روی فرشید اسماعیلی به داور اعتراض کرد.
* بعد از اینکه محمدرضا اکبریان در دقیقه 28 مسابقه صحنه‌ای را به سود نفت خطا نگرفت هواداران این تیم به شدت علیه داور موضع‌گیری کرده و شعار می‌دادند وای به حال داور اگر نفت ببازد.
* در دقیقه 30 بازی شیخ دیاباته دچار آسیب‌دیدگی شد که داور بازی را متوقف کرد اما در این لحظه مهدی تارتار شدیداً به زمین خوردن مهاجم استقلال معترض شد و با صدای بلند فریاد می‌زد دیاباته عمداً خودش را به زمین می‌اندازد. وی در دقیقه 24 درون محوطه جریمه حریف به زمین خورد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و تارتار به همین دلیل به حرکات مهاجم استقلال معترض بود.
* در دقیقه 35 بازی دیاباته به دلیل آسیب دیدگی از زمین خارج شد و جای خود را به تبریزی داد.

حواشی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان/ مصدومیت دیاباته و اخراج اسماعیلی

* در بین دو نیمه از پیشکسوتان فوتبال خوزستان و شهر مسجدسلیمان تقدیر به عمل ‌آمد. فرزندمرحوم رامین روشن پور،حسین باهو،حسینعلی پاپی،هراب بهادری،نورعلی امیربختیار،مهران نصیریان دوست، محموداحمدی و حبیب اورک نفراتی بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند.
* شیخ دیاباته مهاجم تیم استقلال که به دلیل مصدومیت مجبور به ترک بازی شد برای عکس‌برداری از قفسه سینه‌اش راهی بیمارستان شد.  این بازیکن جای خود را به مرتضی تبریزی داد. 
* عباس عسگری هافبک تیم نفت مسجدسلیمان در دقیقه 52 بازی آ‌سیب دید و او از کادر فنی تیمش با حرکات دست خواست که تعویض شود. بازیکن نفت بعد از مصدومیت به شدت ناراحت بود و اعتقاد داشت رباط پایش دچار آسیب دیدگی جدی شده است.

حواشی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان/ مصدومیت دیاباته و اخراج اسماعیلی

* تورهایی که از ابتدای فصل جدید در کنار زمین ورزشگاه خانگی نفت مسجدسلیمان نصب شده بود توسط هواداران این تیم کنده شد!

* هواداران تیم نفت مسجد سلیمان پس از گل تساوی تیم محبوبشان مقابل استقلال تهران، به علت اینکه تورهای نصب شده مانع دید خوب و مناسبشان می‌شد، آن‌ها را از جای خود کندند.

حواشی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان/ مصدومیت دیاباته و اخراج اسماعیلی

تگ ها


استقلال لیگ برتر فوتبال ایران آندره آ استراماچونی مهدی تارتار حواشی استقلال نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال