گزارش لحظه به لحظه از حواشی دیدار ایران و بحرین

تیم‌ملی کشورمان در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر میهمان تیم‌ملی بحرین خواهد بود که حواشی این دیدار را با هم مرور می‌کنیم...

تیم‌ملی کشورمان در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر میهمان تیم‌ملی بحرین خواهد بود که حواشی این دیدار را با هم مرور می‌کنیم

به گزارش مدال، درهای ورزشگاه ملی بحرین در فاصله حدود ۹۰ دقیقه تا آغاز بازی بحرین و ایران به روی تماشاگران باز شد.
*کمتر از ۹۰ دقیقه تا شروع بازی تیم‌های بحرین و ایران باقی مانده است. دیداری که در چارچوب هفته چهارم مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین برگزار می‌شود.
*هواداران بحرینی از دقایقی پیش وارد ورزشگاه ملی شده‌اند و تعداد زیادی هم در بیرون از ورزشگاه حضور دارند و از نقاط مختلف منامه خود را به ورزشگاه محل برگزاری مسابقه می‌رسانند. همانطور که پیش‌تر گفته شد تماشای این مسابقه برای هواداران بحرینی رایگان خواهد بود.
*هواداران تیم بحرین از سنین مختلف هستند و مشخص است که مقابله با ایران برای آنها بسیار جذاب است. یکی از هواداران نوجوان بحرینی با لباس بایرن مونیخ در اطراف ورزشگاه حضور داشت و قصد ورود داشت.

بیشتر بخوانید:

ترکیب نهایی تیم ملی ایران مقابل بحرین

گزارش لحظه به لحظه از حواشی دیدار ایران و بحرین
گزارش لحظه به لحظه از حواشی دیدار ایران و بحرین
گزارش لحظه به لحظه از حواشی دیدار ایران و بحرین

*هنگام پخش سرود ایران در مراسم آغازین بازی، تماشاگران بحرینی با سوت زدن و ایجاد صداهای عجیب، به سرود جمهوری اسلامی ایران بی‌احترامی کردند.

*در دقیقه ۳۷ مسابقه ایران و بحرین رامین رضاییان با یک دریبل دوطرفه مدافع حریف را جا گذاشت و وارد محوطه جریمه شد. او در شرایطی که می توانست با یک پاس عرضی سردار آزمون را صاحب موقعیت گلزنی کند اما در اثر برخورد با دیگر مدافع حریف سرنگون شد. اگرچه رضاییان با فریادهای خود معتقد به انجام شدن خطا توسط مدافع بحرین بود اما داور ازبکستانی بازی اعتقادی به پنالتی نداشت و رای به ادامه بازی داد. این صحنه با اعتراض برخی دیگر از بازیکنان ایران از جمله احسان حاج صفی به عنوان کاپیتان نیز مواجه شد اما اثری نداشت و کوالنکو ادامه مسابقه را پیش گرفت.

تگ ها


تیم ملی ایران ایران بحرین بازی ایران بحرین حواشی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال