گزارش لحظه به لحظه از حواشی دیدار جوانان ایران و امارات

تیم فوتبال جوانان کشورمان در چارچوب مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا در ورزشگاه دستگردی به مصاف تیم جوانان امارات رفته است که حواشی این دیدار را با هم مرور می‌کنیم...

تیم فوتبال جوانان کشورمان در چارچوب مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا در ورزشگاه دستگردی به مصاف تیم جوانان امارات رفته است که حواشی این دیدار را با هم مرور می‌کنیم

به گزارش مدال، تیم جوانان ایران در چارچوب مرحله مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا به مصاف تیم امارات رفته و حتی در صورت کسب نتیجه تساوی به عنوان تیم اول گروه D به مرحله نهایی صعود خواهد کرد. 
*در فاصله 30 دقیقه به آغاز مسابقه، اسامی بازیکنان دو تیم ایران و امارات توسط گوینده ورزشگاه اعلام شد!
*یکی از بازیکنان نپال که در جریان بازی با قرقیزستان دچار شکستگی دست شده بود، برای مداوا به بیمارستان صارم‌ واقع در شهرک اکباتان منتقل شد. به همین خاطر اتوبوس بازیکنان قرقیزستان زمانی که قصد خروج از ورزشگاه را داشت، دقایقی معطل شد تا بازیکن مصدوم این تیم از بیمارستان به ورزشگاه بازگردد.
*داود سیدعباسی بازیکن اسبق تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان نیز در ورزشگاه برای تماشای تقابل جوانان ایران مقابل امارات حاضر است.
*ابراهیم صادقی سرمربی تیم سایپا برای تماشای بازی جوانان ایران مقابل امارات وارد ورزشگاه شد.
*موسی سلامت، جانباز هوادار فوتبال که برای تماشای مسابقات مختلف با ویلچر در ورزشگاه‌ها حاضر می‌شود نیز برای تماشای بازی امروز جوانان در ورزشگاه شهید دستگردی حاضر شد اما ناظر مسابقه اجازه حضور او در کنار زمین را صادر نکرد.
*محمدرضا ساکت پس از ورود به ورزشگاه با موسی سلامت دیدار کرد و این جانباز جبهه و جنگ از ساکت خواست تا مساعدت لازم ‌برای حضور او در کنار زمین را فراهم کند. نماینده ای‌اف‌سی به او توضیح داد نمی‌تواند کنار زمین باشد چرا که ممکن است توپ به او برخورد کند و این خطرناک است.
*دو دستیار گابریل کالدرون(خواکین و والنسیا) برای تماشای بازی جوانان ایران و امارات وارد ورزشگاه دستگردی شدند.

بیشتر بخوانید:

صعود جوانان فوتبال ایران قطعی شد

گزارش لحظه به لحظه از حواشی دیدار جوانان ایران و امارات
گزارش لحظه به لحظه از حواشی دیدار جوانان ایران و امارات

*سیدی مربی گلرهای پرسپولیس هم در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

*اکبرمحمدی رئیس کمیته جوانان، سعید دقیقی مشاور تاج و مسئول امور عمرانی و ابراهیم شکوری دبیر فدراسیون فوتبال برای تماشای تقابل جوانان ایران مقابل امارات در ورزشگاه حاضرند.

*سفیر کشور امارات از اواسط نیمه اول برای تماشای این بازی در ورزشگاه حاضر است.

تگ ها


تیم فوتبال جوانان ایران سیروس پورموسوی ایران امارات جوانان حواشی لیگ برتر فوتبال ایران ورزشگاه دستگردی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال