حواشی دیدار پرسپولیس و نساجی/ از سریال پایتخت تا اعتراضات سریالی

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف تیم فوتبال نساجی مازندران خواهد رفت که با هم حواشی این دیدار را مرور می‌کنیم...

به گزارش خبرنگار مدال، دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف هم می‌روند.
*در فاصله دو ساعت تاشروع بازی حدود دو هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند.
*بحث کادرفنی و مصاحبه روز گذشته کالدرون و پرداخت مطالبات اعضای تیم پرسپولیس در بین هواداران بسیار داغ است.
*هواداران علیرضا حقیقی و عباس‌زاده را تشویق کردند.
*درهای ورزشگاه سه ساعت قبل از بازی باز شد.

بیشتر بخوانید:

واکنش رسانه‌های خارجی در خصوص تهدید سرمربی پرسپولیس

 

*محمد حسن انصاری‌فرد یک ساعت قبل از شروع بازی با حضور در ورزشگاه بلافاصله راهی رختکن شد.

*نمایی از نوشته مرتبط با سریال پایتخت که توسط تماشاگران سرنگون شد.

* در فاصله حدود 45 دقیقه به آغاز این دیدار نزدیک به 5 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند.
* حدود هزار نفر از هواداران نساجی برای تشویق تیم محبوبشان در ورزشگاه آزادی حاضر هستند.
* عوامل سریال پایتخت 6 برای فیلمبرداری در ورزشگاه آزادی حاضر هستند. بهرام افشاری، بازیگر بهتاش فریبا با لباس دروازه‌بانی نساجی و گارد سر برای تهیه فیلم در ورزشگاه آزادی حاضر است. ظاهر او شبیه به پتر چک، دروازه‌بان اسبق تیم‌های آرسنال و چلسی است و به همین خاطر با لقب پتر چک، از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.
* تعدادی از هواداران پرسپولیس پیش از شروع بازی علیه فرهاد مجیدی گزینه نزدیک به نیمکت استقلال تهران شعار دادند.
* بازیکنان تیم نساجی زودتر از تیم حریف برای گرم کردن وارد زمین شدند و محمد عباس‌زاده مهاجم این تیم که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد توسط هواداران پرسپولیس تشویق شد.

* سعید راد بازیگر سرشناس سینمای ایران به همراه آدام همتی بازیکن تیم پرسپولیس که نوه این بازیگر است، در جایگاه ویژه حضور دارند. 
* محمدحسن انصاری‌فرد، مهرداد میناوند و امید عالیشاه در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی تماشاگر این بازی هستند. 
* پیش از شروع مسابقه، گوینده ورزشگاه با تبریک تولد حضرت عیسی(ع) عید مسیحیان را به بازیکنان و مربیان مسیحی پرسپولیس و نساجی تبریک گفت. 
* محمد عباس‌زاده مهاجم تیم نساجی که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را دارد، پیش از سوت آغاز مسابقه به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و با نیمکت‌نشینان این تیم خوش و بش کرد. 
* مسعود مرادی داور اسبق و بین‌المللی کشورمان به عنوان ناظر داوری این مسابقه در جایگاه ویژه حضور دارد.

* در دقایق ابتدایی نیمه اول یکی از بازیکنان پرسپولیس در اطراف محوطه جریمه نساجی روی زمین افتاد اما داور مسابقه در این صحنه دستور به ادامه بازی داد تا تماشاگران تیم میزبان علیه او شعار داور استقلالی سر بدهند.
* در دقیقه 24 مسابقه هادی نوروزی کاپیتان فقید سرخ‌پوشان تشویق شد.
* گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس با توجه به بازی هجومی تیمش در کنار خط آرام و قرار نداشت و در بعضی صحنه‌ها نیز از فرصت‌سوزی آنها ابراز تأسف می‌کرد اما پس از گل وحید امیری کنار خط آرام گرفت و بازیکنانش او را در آغوش گرفتند.
* علیرضا حقیقی دروازه‌بان اسبق پرسپولیس در دقیقه 31 این مسابقه ضربه مهدی ترابی را که پیش از این با شوتی مشابه در چند بازی قبلی برای تیمش گلزنی کرده بود با واکنش دیدنی به کرنر فرستاد و به نوعی مانع از تکرار سریال گلزنی ترابی شد. در ادامه ضربه ارسالی از کرنر با ضربه سر خطرناک احمد نوراللهی همراه شد اما این ضربه با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت و این صحنه باعث شد که حقیقی بر سر مدافعان تیمش فریاد بزند و آنها را به کار بهتر در فاز دفاعی دعوت کند. حقیقی دقایقی پیش از این ضربه نیز شوت خطرناک علی علیپور را با شیرجه دیدنی مهار کرده بود.
* پس از گلزنی وحید امیری گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس باز هم به شدت توسط هواداران تشویق شد.
* در لحظات پایانی نیمه اول درگیری شدید همراه با زد و خورد بین هواداران پرسپولیس رخ داد.

* یک تماشاگر ژاپنی با پیراهن تیم پرسپولیس در جایگاه ویژه حضور دارد و نظاره‌گر مسابقه تیم محبوب خودش است.
* فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو خراسان در ورزشگاه حضور دارد و از تماشاگران ویژه این مسابقه به شمار می‌رود.
* در دقایق ابتدایی نیمه اول و زمانی که بازی در زمین پرسپولیس در جریان بود، علیرضا حقیقی با خروج از دروازه خودش و در بیرون محوطه جریمه تیم نساجی اقدام به زدن چند پشتک متوالی به سبک احمدرضا عابدزاده کرد.
* در وقت استراحت بین دو نیمه مهرداد میناوند بازیکن اسبق پرسپولیس در جایگاه خبرنگاران حاضر شد.
* محمد عباس‌زاده مهاجم نساجی در جریان بازی در نیمه دوم به علت مصدومیت تعویض شد و لنگ لنگان به خارج از زمین آمد و مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفت.
* در دقیقه 59 این مسابقه محسن ربیع‌خواه هافبک تیم پرسپولیس با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا تیم میزبان از این لحظه 10 نفره به کار خودش ادامه بدهد. پس از اخراج ربیع‌خواه هواداران پرسپولیس علیه داور مسابقه شعار دادند.

* بعد از به صدا در آمدن سوت پایان بازی تقریباً تمام بازیکنان نساجی به سمت منصوریان، داور این مسابقه رفتند و نسبت به برخی صحنه‌ها به وی اعتراض کردند.
* بعد از پایان بازی مهاجری، سرمربی نساجی برای دقایقی مات و مبهوت کنار زمین ایستاد و تنها نظاره‌گر اتفاقات بود.
* کنعانی‌زادگان، مدافع پرسپولیس به سمت مهاجری رفت و وی را در آغوش گرفت.
* بازیکنان نساجی در پایان مسابقه جمع شده و به سمت هواداران خود رفتند و از حمایت آنها تشکر کردند.
* کالدرون که از پیروزی تیمش در این مسابقه و قهرمانی موقت در نیم فصل بسیار خوشحال بود بعد از دویدن مسافت زیادی به سمت تماشاگران رفت و با انجام حرکات جالب به خوشحالی پرداخت. در طول نیم فصل برای اولین بار بود که کالدرون چنین رفتاری از خود نشان می‌داد و در این مدت هرگز اینگونه به احساسات هواداران پاسخ نداده بود.
* در شرایطی که کادر فنی و کادر پزشکی تیم نساجی به رختکن رفته بودند، یک بازیکن نساجی به دلیل مصدومیت روی زمین دراز کشیده بود و نمی‌توانست زمین را ترک کند. همین موضوع موجب شد تا کادر پزشکی نساجی از رختکن به زمین مسابقه بازگردند.

تگ ها


پرسپولیس نساجی مازندران گابریل کالدرون رضا مهاجری حواشی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس نساجی مازندران پرسپولیس-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال