گزارش مدال از آخرین خبرها بعد از اتفاقات اهواز/خلیل زاده محروم می شود؟

احتمال محرومیت شجاع خلیل زاده افزایش یافت. به گزارش خبرنگار سایت مدال، رو ......

احتمال محرومیت شجاع خلیل زاده افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، روز ۵ شنبه و در ورزشگاه غدیر اهواز اتفاقات عجیبی رخ داد و جو روی سکوها بسیار نا آرام و پرتنش بود.
بعد از سوت پایان این مسابقه خبری منتشر شد مبنی بر درگیری خلیل زاده با سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات و لگد زدن این بازیکن به سطل زباله و نیمکت داور چهارم و با توجه به همین خبر،برخی منابع مدعی هستند که مدافع شماره سرخپوشان یک جلسه محروم می شود. 
خلیل زاده بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان و در خصوص اخبار منتشره گفت: «هیچ درگیری با فتاحی نداشتم. من فقط به سعید فتاحی گفتم که آیا مناسب است که در این شرایط فوتبال انجام شود؟»
با وجود تکذیب مدافع پرسپولیس، اخبار دریافتی خبرنگار مدال حاکی از آن است که با توجه به گزارشی که ناظر بازی رد کرده و کمیته انضباطی اکنون در حالی بررسی آن است، احتمال محرومیت خلیل زاده زیاد است. در خصوص مدت زمان محرومیت نیز گفته می شود که شماره ۳ سرخپوشان احتمالا به مدت یک یا ۲ جلسه، قادر به همراهی تیم خود نخواهد بود.
این روزها با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی سرخپوشان، دست برانکو روی نیمکت خالی است و محرومیت خلیل زاده نمی تواند خبر خوبی برای پرسپولیسی باشد. در صورت تایید محرومیت این بازیکن توسط کمیته انضباطی باید منتظر واکنش باشگاه پرسپولیس باشیم.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال