گزارش مدال از تمام تقابل های لیگ برتری برانکو-جلالی/ 2-3 به سود مرد کروات

دو تیم پرسپولیس و پیکان روز دوشنبه در حالی مقابل هم قرار می گیرند که مصاف های سرمربیان دو تیم در سال های اخیر همواره جذاب بوده است ......

دو تیم پرسپولیس و پیکان روز دوشنبه در حالی مقابل هم قرار می گیرند که مصاف های سرمربیان دو تیم در سال های اخیر همواره جذاب بوده است.

 

 

به گزارش خبرنگار مدال، از زمان حضور برانکو در لیگ برتر، وی تا کنون 7 بار مقابل تیم های مجید جلالی قرار گرفته است.

 

لیگ چهاردهم

 

در این فصل، برانکو ایوانکوویچ به تازگی هدایت سرخ ها را برعهده گرفته بود و در هفته بیست و هفتم به مصاف سایپایی رفت که مجید جلالی روی نیمکت آن نشسته بود. این دیدار که نخستین تقابل دو سرمربی بود در نهایت با تساوی 2-2 خاتمه یافت. گلزنان سرخ ها در این بازی احمد نوراللهی و مهدی طارمی بودند.

 

لیگ پانزدهم

 

دومین و سومین، رویایی دو سرمربی در لیگ پانزدهم رقم خورد که مجید جلالی هنوز هم هدایت نارنجی پوشان سایپا را بر عهده داشت. در این دوره از لیگ برتر مسابقه رفت دو تیم با نتیجه 1-2 به سود تیم جلالی خاتمه یافت و تک گل پرسپولیس را مهدی طارکی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. دیدار برگشت دو تیم با تساوی 1-1 تمام شد و این بار هم احمد نوراللهی برای سرخ ها گلزنی کرد.

 

لیگ شانزدهم

 

در فصل شانزدهم، مجید جلالی فرمان سایپا را رها کرد و فرمان پیکان را در دست گرفت. دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه شهدای شهر قدس با تساوی بدون گل خاتمه یافت و محمد انصاری در دقیقه 66 از زمین مسابقه اخراج شد. دیدار برگشت دو تیم در ورزشگاه آزادی با نتیجه دو بر صفر، به سود سرخ ها خاتمه یافت. دو گل پرسپولیس را علی علیپور و مهدی طارمی وارد دروازه پیکان کردند.

 

لیگ هفدهم

 

 دیدار رفت دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود پیکانی ها خاتمه یافت و این اولین باخت لیگ برتری شاگردان برانکو در لیگ هفدهم بود. در دیدار برگشت اما شاگردان برانکو توانستند انتقام باخت در بازی رفت را گرفته و با نتیجه 1-3 پیکان را مغلوب کنند.

 

7 تقابل برای برانکو-جلالی

 

از زمانی که برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت سرخ ها نشسته است 7 بار با مجید جلالی در تیم هایی چون سایپا و پیکان رو به رو شده است که حاصل آن 3 تساوی، 2 برد برای آقا معلم و 2 برد برای سرمربی پرسپولیسی ها بوده است.

 

تگ ها


پرسپولیس فوتبال