گزارش؛ مراسم بازسازی و بهره‌برداری مجدد از ورزشگاه امام رضا (ع)

مراسم بازسازی و بهره‌برداری مجدد ورزشگاه امام رضا (ع) از ساعاتی پیش در حال برگزاری است...

مراسم بازسازی و بهره‌برداری مجدد ورزشگاه امام رضا (ع) از ساعاتی پیش در حال برگزاری است

مراسم افتتاح زمین بازسازی شده ورزشگاه امام رضا(ع) که زمین مرکزی آکادمی حرفه ای فوتبال است در کنار افتتاح آکادمی استقلال، امروز از ساعت 14 در محل این ورزشگاه برگزار شد.

به گزارش مدال،  در این مراسم مدیران باشگاه استقلال، نونهالان، نوجوانان و تیم های پایه استقلال و خانواده این افراد، خانواده شهدا و هنرمندان استقلالی در کنار مسئولان و مدیران شهرداری حضور دارند.

. شروع مراسم با قرائت آیاتی از کلام الله مجید؛ وینفرد شفر سرمربی استقلال نیز در این مراسم حضور دارد

. امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در این مراسم حضور دارد

. بعد از تلاوت قرآن مجید، سرود ملی جمهوری اسلامی ایران پخش شد

. هواداران استقلال در گروه های سنی مختلف در کنار خانواده های خود در این مراسم حضور دارند

. مهدی کشاورز پیشکسوت استقلال در مراسم بهره برداری  مجدد از ورزشگاه امام رضا(ع)

. علیرضا اکبرپور از جمله مهمانان این مراسم است

. پرچم بزرگ استقلال به همت کانون هواداران در ورزشگاه  امام رضا(ع)

. وینفرد شفر به شدت از سوی حاضرین مورد تشویق قرار گرفت

. آقایان مهدی کشاورز، بهتاش فریبا، رضا رجبی، محمد نوازی، سیروس دین محمدی، علیرضا اکبرپور از پیشکسوتان استقلال  در این مراسم حضور دارند

. مهندس فیاض شهردار منطقه هجده ضمن خوش آمدگویی به حاضرین گفت: این ورزشگاه سال ۱۳۸۹ افتتاح و سال ۱۳۹۴ تحویل باشگاه استقلال شد اما به دلیل مسائل فنی و نشست زمین، استقلال نتوانست از این ورزشگاه استفاده کند.

فیاض در ادامه تصریح کرد: با حمایت شهردار تهران توانستیم آن قسمت زمین که مشکل داشت را ترمیم کنیم و این قسمت از زمین تحکیم شد و زمین هم اکنون آماده بهره برداری است

وی ادامه داد: از همکاری دکتر فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در طی این مسیر قدردانی می کنم. از زمان حضور ایشان، تحول بزرگی در استقلال ایجاد شد. ایشان پیگیری کردند و این زمین آماده بهره برداری شد. باشگاه استقلال قبول کرده با استعدادیابی در این محله از بازیکنان مستعد، به صورت رایگان استفاده کند.

. احمد سعادتمند رئیس هیات مدیره، اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال، هادی مباشری معاون اجرایی، اکبر رضایی فر مشاور مدیر عامل، حجت الاسلام مالک مسئول فرهنگی، محمد حسین زرندی مدیر روابط عمومی و حامد حاجیلو مدیر کمیته تشریفات استقلال در محل ورزشگاه امام رضا (ع) حضور دارند.