گزارش نشریه ترکیه‌ای در مورد اُفت سیدمجید حسینی

یک نشریه ترکیه‌ای به اُفت سیدمجید حسینی، مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابزون‌اسپور در نیم‌فصل دوم سوپرلیگ ترکیه اشاره کرده است....

یک نشریه ترکیه‌ای به اُفت سیدمجید حسینی، مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابزون‌اسپور در نیم‌فصل دوم سوپرلیگ ترکیه اشاره کرده است.

به گزارش مدال و به نقل از نشریه «دامگا» ترکیه، مجید حسینی از روزی که پیراهن ترابزون‌اسپور را به تن کرد، عملکرد برجسته‌ای از خود به نمایش گذاشت، اما فرم و شکل هفته‌های اخیر او، همه را متعجب کرده است.

حسینی که پس از کش‌ و قوس فراوان در تابستان اخیر از استقلال به ترابزون‌اسپور ملحق شد، نقشی مهم در پیروزی‌های این تیم داشت و در نبردهای تن به تن حساس هم نقش مهمی ایفا کرد، به طوری که باشگاه‌های اروپایی نیز نسبت به جذب این مدافع ایرانی علاقه نشان دادند.  آبی‌وعنابی‌ها که نیم‌فصل اول سوپرلیگ ترکیه را در جایگاه دوم به پایان بردند، در نیم فصل دوم نیز دچار افت شدند، درست مانند سیدمجید حسینی که نتوانسته عملکرد نیم‌فصل اولش را تکرار کند.

مجید حسینی و توره در جریان بازی‌های اخیر ترابزون‌اسپور اشتباهات بزرگی مرتکب شدند و اکنون با بازگشت پریرا به جمع آبی‌وعنابی‌ها پس از پایان ریکاوری‌اش، ممکن است این مدافع ایرانی حتی نیمکت‌نشین شود.