گزارش نمرین امروز پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (سه شنبه) را در نوبت بعد از ظهر در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد ......

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (سه شنبه) را در نوبت بعد از ظهر در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز (سه شنبه) را در یک نوبت و از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.

*ابتدا برانکو ایوانکوویچ به مدت ۱۰ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد. او به تشریح برنامه های تمرینی و اهمیت بازی برابر نفت پرداخت و گفت: نفت بازی های خوبی را به نمایش گذاشته است و با توجه به اینکه در زمین تختی بازی خواهیم داشت، باید با تمام توان و نیرو در این دیدار حاضر شویم و بهترین بازی و نتیجه را رقم بزنیم.

*مارکو در ابتدای تمرین، حرکات سه گانه را در پیش گرفت و بازیکنان با حرکت از بین نیزه ها و عبور از موانع و حرکات تعادلی، بدن ها را گرم کردند.

*فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین در قالب دو تیم قرمز و سفید در دستور کار قرار گرفت. بازیکنان امید به همراه محسن ربیع خواه به دویدن دور زمین پرداختند. سپس بازیکنان بار دیگر در اختیار مارکو قرار گرفتند و با حرکت از روی حلقه به مدت ۱۰ دقیقه دستورات مارکو را اجرا کردند.

*برانکو مدافعان را در اختیار گرفت و برنامه های تاکتیکی و تدافعی را برای آنها به اجرا گذاشت. هافبک ها و فورواردها هم با چوک تاکتیک های تهاجمی را تمرین کردند. سپس برانکو روی موقعیت بازیکنان در زمین، تاکتیک های دفاع و حمله را برای بازیکنان تشریح و آنها این حرکات را با دقت بالا انجام دادند.

*در بخش بعدی تمرین، هافبک ها و مهاجمان حرکت از بین نیزه ها و شوت به سمت دروازه را به اجرا گذاشتند.

*در مرحله بعدی، برانکو بازیکنان را در قالب دو تیم قرمز و سفید برای انتقال توپ از دفاع به هافبک و سپس به خط حمله در دستور کار قرار داد و در ادامه شیوه بالعکس این تاکتیک به مورد اجرا گذاشته شد.

*فوتبال درون تیمی در کل زمین در قالب دو تیم قرمز و سفید در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.

*دویدن در طول زمین در دو زمان ۷ دقیقه ای آخرین بخش تمرین پر فشار امروز سه شنبه بود که انجام شد.

آخرین تمرین پیش از دیدار پرسپولیس برابر نفت تهران، فردا بعدازظهر در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال