گزارش ویزه از نقل و انتقالات استقلال؛ خبرهای خوش، خبرهای بد

سید حسین حسینی همانطور که سایت مدال دیروز خبر داد در نشست اول با مسئولان باشگاه استقلالبا این تیم به توافق نرسیده ......

سید حسین حسینی همانطور که سایت مدال دیروز خبر داد در نشست اول  با مسئولان باشگاه استقلال با این تیم به توافق نرسیده. پیش از این نیز فاش کردیم که توفیقی مدیر نقل و انتقالات از توافق برای تمدید پنج ساله خبر داد ه بود اما سه روز قبل و بی سر و صدا  پست خود را حذف کرد چرا که می دانست احتمال تمدید کم شده. 
از نقل و انتقالات استقلال هم خبرهای خوش برای هواداران این تیم به گوش می رسد و هم خبرهای نگران کننده. 
به گزارش خبرنگار مدال، جلسه دو روز قبل برای تمدید در حالی  بدون نتیجه به اتمام رسیده که  حسینی مدنظر تراکتور سازی و سه تیم خارجی  نیز هست و نگرانی از تکرار نیمکت نشینی ها که منجر به حذف از او از  تیم ملی شد یکی از اصلی ترین دغدغه های این گلر جوان  است. حسینی اگر با استقلال توافق کند هم پنج ساله نمی بندد. 

وریا غفوری و مجید حسینی هم هنوز مذاکره نکرده اند اما چپاروف توافق اولیه داشته. دیروز خبر دادیم که غفوری گفته اگر لژیونر نشوم می مانم. حسینی هم به باشگاه اعلام داشته بعد از جام جهانی پیشنهادات را بررسی می کند. در حالی که جدایی نورافکن حتمی شده و احتمال تمدید با تیام قوت گرفته. انصاری، زکی پور، قربانی، بویان و پادوانی هم در لیست خروج هستند. از این جمع در صورت جدایی برخی ستاره ها احتمال ماندن زکی پور و قربانی وجود دارد... 

مدال امروز از توافق پنهانی باشگاه با تیموری، فرشاد محمدی مهر و روح اله باقری با استقلال خبر داد. توافق با آقاخان و صیادمنش تا کنون رسما اعلام شده و قلی زاده و ترابی هم مدنظر شفر هستند اما قلی زاده به شارلروا رفته و ترابی یه لژیونر می شود یا در سایپا می ماند.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال