گزارش ویژه از انتقال کریستیانو به یووه/ حذف تصویر رونالدو از وبسایت رسمی رئال

طبق ادعای رسانه ها چیزی تا بستن قرارداد رونالدو با یوونتوس باقی نمانده است و این اخبار پر سر و صدا لحظه به لحظه پرهیجان تر از سوی خبرگزاری ها دنبال می شود ......

طبق ادعای رسانه ها چیزی تا بستن قرارداد رونالدو با یوونتوس باقی نمانده است و این اخبار پر سر و صدا لحظه به لحظه پرهیجان تر از سوی خبرگزاری ها دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار سایت مدال با آخرین خبرها و رویدادها با شما خواهیم بود.طبق ادعای رسانه ها چیزی تا بستن قرارداد رونالدو با یوونتوس باقی نمانده است و این اخبار پر سر و صدا لحظه به لحظه پرهیجان تر از سوی خبرگزاری ها دنبال می شود. به گزارش خبرنگار سایت مدال با آخرین خبرها و رویدادها با شما خواهیم بود.


-منابع اسکای تایید کردند که به زودی یووه و رئال بر سر انتقال رونالدو به توافق خواهند رسید. 
فروشگاه رئال مادرید هم تصویر رونالدو رو از وبسایت رسمی این باشگاه برداشته است.

- اسکای اسپورت در خبری دیگر نوشت: رئال و یوونتوس نزدیک به توافق بر سر کریستیانو رونالدو هستند. 
این قرارداد احتمالا تا ۴۸ ساعت آینده تکمیل خواهد شد.
 وکیل کریس جلسه مهمی با سران باشگاه خواهد داشت.


- کادنا کوپه عنوان کرد: یووه باید برای کریستیانو ۱۵۰ میلیون یورو بپردازد !

-  در خبری از جیجی بوفون (با شوخی) می خوانیم: "دیگر از گل هایی که کریستیانو در فصل قبل مقابل من به ثمر رساند و همچنین گل های فینال کاردیف ترسی ندارم."
وی درباره ی احتمال پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس هم گفت:
"خب ، قطعا این انتقال می تواند بزرگترین تبلیغ برای فوتبال ایتالیا باشد و از هر جهت موجب پیشرفت آن خواهد شد؛ آندره آنیلی و باشگاه یوونتوس قادر به انجام این انتقال خواهند بود."


-جانلوکا دی مارتزیو اذعان داشت: امروز روز تعیین کننده ای برای رونالدو خواهد بود چرا که مندس و رئال مادرید جلسه ای جدید خواهند داشت.

- ايدو آگيره(دوست كريس) گفت:
"فقط چند ساعت باقی مانده است! طى اين روزها كريستيانو ديگر بازيكن رئال نخواهد بود و هيچ راه برگشتى وجود ندارد. خيلى سخت است كه آينده باشگاه را بدون كريس تصور كنيم. اما اين واقعيت را بايد پذيرفت"
"رئال مادريد 6 ماه پيش مي توانست مشكل كريستيانو رونالدو را حل كند ولی الان ديگر كار از كار گذشته است."
"من نیز همان حسى را دارم كه كريستيانو دارد، باشگاه هيچ تلاشى براى نگه داشتن او نكرد" 

-هوراسیو جاجیولی (ایجنت مارکو آسنسیو) : "مارکو به هیچ وجه رئال مادرید را ترک نخواهد کرد، او در حال پیشرفت است و بنظرم فصل جدید خوبی خواهد داشت."

-  سالگادو :"نظر شخصی ام این است که اگر رونالدو برود، ضربه سختی به رئال خواهد بود زیرا من 6 ماه در کنار او بوده ام. تاثیر او در تیم فوق العاده زیاد است ولی من شناخت خوبی از او دارم او وقتی تصمیمی بگیرد، بدون توجه به عواقب آن پیش خواهد رفت.”
" اگر کریستیانو نرود، برای مهم ترین و بهترین لحظات او را در اختیار خواهیم داشت، او فوق العاده است. ولی اگر تصمیم بگیرد که برود، برایش بهترین ها را آرزو می‌کنیم. من در مورد رفتن او نگران هستم زیرا این تصمیمی شخصی است و کاهش بند فسخ هم من را نگران کرده است."

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو فوتبال