گزارش ویژه از حواشی دیدار ایران-ویتنام/ کی روش شاکی از اماراتی ها

بازیکنان تیم‌های ملی فوتبال ایران و ویتنام با هدیه های کوچکی سمت هواداران رفتند تا به تماشاگران اهدا کنند....

بازیکنان تیم‌های ملی فوتبال ایران و ویتنام با هدیه های کوچکی سمت هواداران رفتند تا به تماشاگران اهدا کنند.

به گزارش مدال،در فاصله کمتر از 20 دقیقه به دیدار تیم های ایران و ویتنام استقبال کمی توسط تماشاگران از این دیدار صورت گرفته و در خوشبینانه ترین شرایط حدود 2 هزار نفر در استادیوم اختصاصی باشگاه الوحده حضور پیدا کرده اند!

* دروازه بانان هر دو تیم زودتر از سایر بازیکنان برای گرم کردن وارد زمین شدند و بلافاصله توپ های کوچکی را که به آنها داده شده بود تا سمت هواداران خود پرتاب کنند به تماشاگران اهدا کردند. بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران نیز پس از پانزده دقیقه وارد زمین شدند و همین کار را انجام دادند تا هدیه های کوچکی را به رسم یابود به تماشاگران داده باشند.

قبل از شروع بازی، دو دروازه دیگر نیز در چمن بود تا دروازه بانان گرم کنند. پس از پایان تمرین بازیکنان، این دروازه ها نیز جمع آوری شدند و  در گوشه ای از ورزشگاه جا خوش کردند.

* محمد تقی داور سنگاپوری این بازی به همراه کمک های خود همزمان با بازیکنان دوتیم وارد زمین شدند تا ضمن بررسی شرایط زمین مسابقه، بدن هایشان را گرم کنند.

* کارلوس کی روش هنگام گرم کردن بازیکنان مدت زمان اندکی حضور داشت. سرمربی تیم ملی بلافاصله به رختکن رفت تا آخرین صحبت های خود با بازیکنان را آماده کند.

* بازیکنان تیم ملی با لباس های سورمه ای رنگ تمرین کردند و سپس به رختکن رفتند تا لباس های اصلی خود را که سفیدرنگ است بر تن کنند.

* در حالیکه خورشید بطور کامل روی زمین بازی احاطه داشت مسئولان ورزشگاه تصمیم به روشن کردن نیمی از پروژکتورهای ورزشگاه گرفتند که در نوع خود جالب توجه بود.

* طبق برنامه اعلامی کارلوس کی روش، بازیکنان ذخیره پس از پایان بازی در زمین محل برگزاری مسابقه تمرین خواهند کرد.

* در این بازی ها رختکن در اختیار مربیان و بازیکنان قرار می گیرد، ولی در این بازی به مربیان رختکن داده نشد و کی روش از این موضوع شاکی شد.

*هنگامی که بازیکنان ویتنام صاحب توپ می شوند تماشاگران این تیم سرو صدای زیادی به راه انداخته و اینگونه از بازیکنان کشورشان حمایت می کنند.

*علی کفاشیان با حضور در جایگاه ویژه تماشاگر دیدار دو تیم است. وی هنگامی که نمایندگان AFC را دید برخورد گرمی با آنها داشت.

*با شروع مسابقه به تماشاگران تیم ایران اضافه شد و اینگونه بود که تماشاگران ایران با حضور در استادیوم از حریف سبقت گرفتند. حدود 3 هزار ایرانی و 2 هزار ویتنامی در ورزشگاه آل نهیان حضور دارند.