گزارش ویژه از وضعیت بازیکنان پرسپولیس/التهابی که به بازیکنان سرایت کرد

وضعیت ملتهب باشگاه پرسپولیس به بازیکنان این تیم نیز سرایت کرده است....

پرسپولیس روزهای پرالتهابی را پشت می‌گذارد.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس شرایط عجیبی را پشت سر می‌گذارد. جدایی برانکو از یک سو و وضعیت نامشخص گروهی از بازیکنان این تیم و خواب سنگین مدیران این تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانی از سوی دیگر سبب شده تا هواداران این تیم نسبت به آینده قهرمان سه فصل اخیر لیگ برتر ابراز نگرانی کنند. دوران پسا برانکو آغاز شده و این دوران به احتمال فراوان با جدایی چند بازیکن همراه خواهد شد و باید دید آیا پرسپولیس بدون برانکو نیز خواهد توانست جز مدعیان قهرمانی لیگ برتر ایران باشد و یا اینکه پس از سه فصل قهرمانی دوران خوش این تیم به پایان خواهد رسید. در ادامه وضعیت لیست بازیکنان این تیم را بررسی خواهیم کرد.

گروه اول؛ نفرات قطعی لیست
در میان بازیکنان تحت قرارداد پرسپولیس، حضور بازیکنانی چون جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، مهدی شیری، محمد انصاری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، سروش رفیعی، امید عالیشاه، محسن ربیع‌خواه، سیامک نعمتی در میان بازیکنان بزرگسال، آدم همتی در میان بازیکنان زیر 25 سال و سعید کریمی در میان بازیکنان زیر 21 سال در ترکیب بازیکنان فصل بعد پرسپولیس تا حدود زیادی قطعی به نظر می‌رسد.

گروه دوم؛ در مسیر جدایی
در میان بازیکنان این گروه نام 5 بازیکن کلیدی پرسپولیس دیده می‌شود. نفر اول این لیست، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوشی است که این روزها با پیشنهادات خارجی مواجه شده و گفته شده با پرداخت مبلغی بین 500 تا 700 هزار دلار می‌تواند از این تیم جدا شود. نفر دوم این لیست علی علیپوری است که روز گذشته درخواست خود برای جدایی را صفحه اینستاگرام خود علنی کرد. علیپور پیشنهاداتی از اسپانیا و بلژیک دریافت کرده و امیدوار است تا با جلب رضایت باشگاه پرسپولیس لژیونر شود. مهدی ترابی دیگر بازیکنی است که ممکن است پرسپولیس را به مقصد یک تیم خارجی ترک کند هر چند وی کار چندان آسانی برای جدایی از پرسپولیس نخواهد داشت. بشار رسن دیگر بازیکنی است که با توجه به شرایط عجیب باشگاه پرسپولیس ممکن است از این تیم جدا شود. بشار طی روزهای اخیر برای مذاکره با مسئولین پرسپولیس در تهران حضور داشت اما با توجه به اتفاقات اخیر موفق به حضور در جلسه مشترک نشد و در نهایت امروز راهی عراق شد تا همچنان وضعیت نامشخصی داشته باشد. محمد نادری دیگر بازیکنی است که با توجه به پایان قرارداد قرضی خود با پرسپولیس از این تیم جدا شده و حضور وی در فصل آتی تنها منوط به جلب رضایت کورتریک بلژیک خواهد بود.

گروه سوم؛ پایان خط؟
در لیست پرسپولیس بازیکنانی حضور دارند که ممکن است کادر فنی جدید این تیم تمایل به همکاری با این بازیکنان نداشته باشد. ماریو بودیمیر و بوژیدار رادوشوویچ دو بازیکن کروات پرسپولیس با توجه به نوسانات ارزی به درهای خروج این باشگاه نزدیک هستند و این در حالی است که هر دو بازیکن با این باشگاه قرارداد دارند و با توجه به بدهی باشگاه پرسپولیس به این دو، جدایی این دو بازیکن ممکن است با دردسرهایی همراه باشد. به جز این دو بازیکن کروات، مهدی شریفی نیمکت‌نشین مطلق نیم‌فصل دوم پرسپولیس نیز به رغم اینکه با این باشگاه قرارداد دارد به احتمال فراوان در لیست خروجی این تیم قرار خواهد گرفت. شایان مصلح نیز دیگر بازیکنی است که ممکن است در لیست پرسپولیس برای فصل آتی حضور نداشته باشد.
 
گروه چهارم؛ جوانانی که قرض داده می‌شوند 
محمدامین اسدی، سعید حسین‌پور، احسان حسینی، حمیدرضا طاهرخانی و ابوالفضل درویشوند بازیکنان جوانی هستند که احتمال جدایی قرضی‌شان از پرسپولیس وجود خواهد داشت. برانکو در پایان فصل خواهان جدایی قرضی 4 نفر از این جمع شده بود و حال به نظر می‌رسد به جز اسدی که شاید به دلیل کمبود بازیکن در خط حمله در پرسپولیس ماندگار شود دیگر بازیکنان این دسته در مسیر جدایی موقت از پرسپولیس باشند.

اخبار مرتبط:
سکوت محض پرسپولیس/ در انتظار اعلام مواضع رسمی سرخ‌ها
بازگشت بشار به عراق/ تعویق مذاکرات تمدید قرارداد با پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل انتقالات لیست مازاد پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال