گزارش ویژه/باشگاه استقلال آماده استقبال از استراماچونی

استراماچونی در حال جمع آوری اطلاعات است که با شناخت کامل وارد ایران شود و باشگاه استقلال برای استقبال از این مربی ایتالیایی مهیا می شود....

به گزارش خبرنگار مدال، نمایندگان استراماچونی که به نوعی دستیاران او هم محسوب می‌شوند روز گذشته به تهران آمدند و از تمامی امکانات باشگاه استقلال بازدید کردند. آن ها از تمام محل‌هایی که قرار است استقلال در لیگ نوزدهم به عنوان زمین تمرین، سالن بدنسازی، محل اقامت و ....استفاده کند، فیلم و عکس تهیه کردند تا با ارسال این مدارک برای سرمربی ایتالیایی مد نظر استقلال، او را در چند و چون کل ماجرا و شرایط موجود قرار دهند. حالا حضور استراماچونی در تهران و نشستن بر روی نیمکت استقلال در گرو بررسی این تصاویر است. باید دید آیا شرایط و امکانات در استقلال با تفکرات و توقعات مربی پیشین اینترمیلان همخوانی دارد یا نه. به گفته نزدیکان باشگاه استقلال، کارهای سرمربی ایتالیایی در حال انجام است و استراماچونی تا دو روز دیگر و شاید کمی بیشتر وارد تهران خواهد شد.

مربی ایتالیایی معتقد است بدنسازی اصولی پیش از آغاز مسابقات، آمادگی بازیکنان را تا پایان نیم فصل اول تضمین خواهد کرد و روی همین اصل، طوری برنامه‌ریزی کرده است که در صورت توافق نهایی هرچه سریعتر و در اولین فرصت به تهران بیاید و چند روز پس از آغاز دور جدید تمرینات استقلال، این تیم یک دوره بدنسازی فشرده 15 روزه را سپری کند و پس از آن هم وارد مراحل تاکتیکی شود. ضمن این که سرمربی ایتالیایی مدنظر استقلال با شناخت کامل نسبت به این تیم وارد ایران می شود. استراماچونی از ۲۰ بازی آخر استقلال آنالیز کاملی داشته و نکته قابل توجه این که آنالیزهای او در هفته های گذشته و به محض دریافت پیشنهاد از جانب استقلالی ها استارت خورده است. او به عنوان یک مربی حرفه ای، با برنامه وارد ایران می شود.

همه چیز در خصوص نیمکت استقلال طی یکی، دو روز آینده نهایی می شود.

بیشتر بخوانید:

استعفای مظلومی از کمیته فنی استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال استراماچونی مربی ایتالیایی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال