گزارش ویژه؛ بعد از نیمار و امپابه نوبت به هازارد رسید / پرز ناکام در جذب فوق ستاره به جای رونالدو

......

 

 

هازارد در چلسی ماندنی شد و لوپتگی روی ایسکو برنامه ریزی خواهد کرد. حالا پرز برای انتخاب جانشین نامدار به جای رونالدو روی چه بازیکنی مانور خواهد کرد؟

 

به گزارش خبرنگار سایت مدال، میرور خبر داد که هازارد در چلسی ماندنی شده وساری بازوبند کاپیتانی چلسی رو هم به او خواهد داد.

ایسکو برنده جدال با هازارد

 آ.اس هم نوشت: ایسکو جدال با هازارد رو برده لوپتگی او را به خریدن ادن ترجیح می دهد. دیلی میل انگلیس هم گزارش داد که  چلسی فقط با 224 ميليون يورو اجازه خروج هازارد را می دهد و از آن سو رئال حاضر نيست چنين مبلغی را  پرداخت كند بنابراین  هازارد ماندنی است.

ماموریت ویژه برای ایسکو

 آ.اس در گزارش ویژه خود نوشته ايسكو پايه و اساس پروژه لوپتگی در رئال خواهد بودو هازارد جذب نمي شود. لوپتگی و رئال معتقدند حالا زمان آن است  كه ايسكو نقش تعيين كننده ای در تيم داشته باش.

آرزوی برباد رفته هازارد

به گزارش خبرنگار مدال، هازارد بعد از جام جهانی با بیان اینکه اگر چلسی خواهان من نباشد به تیمی خواهم رفت که همه می دانند چه تیمی است به نوعی از تمایل خود به بازی در مادرید پرده برداشتند. او حتی عنوان کرد که تمایل دارد بعد از چند فصل تجربه و چالش جدیدی داشته باشد.

بنگاهها هم ناامید شدند

نکته جالب اینکه بنگاه های شرط بندی هم که تا یک هفته پیش انتقال ادن هازارد به رئال مادريد را کاملا محتمل می دانستند، حالا حدس می زنند که این انتقال منتفی شده است‌.

ناکامی های پرز ادامه دارد

در این شرایط خبر آمده  لوپتگی نه تنها قید هازارد را زده بلکه بازوبند را هم بعضا به  ایسکو خواهد داد و روی او برنامه ریزی خواهد کرد. حالا پرز بعد از ناکامی در جذب نیمار و امپابه در توافق برای جذب هازارد هم شکست خورده و خبری هم از توافق با هری کین و لواندوفسکی نیست.

هازارد گزینه سوم بود

پرز که می دانست کریس عزم رفتن دارد از مدتها قبل تلاش برای جذب نیمار را در دستور کار قرار داد و بعد از جام جهانی و تکاپوی کریس برای جدایی نمایندگان خود را به برزیل فرستاد اما تلاش ها با مخالفت ناصر الخلیفی مالک پاری سن ژرمن ره به جایی نبرد و نیمار و امپابه از تمایل به ماندن سخن گفتند. بدین ترتیب مانور و تمرکز روی جذب هازارد که در جام جهانی خوش در خشید و تمایل بسیار به بازی در جمع کهکشانی ها داشت آغاز شد اما حالا با مبلغ پیشنهادی چلسی و تمایل ساری به حفظ هازارد این پروژه هم با شکست مواجه شده و طبیعی است که گفته شود لوپتگی به ایسکو اعتقاد بیشتری دارد.

  آخرین تلاش لواندوفسکی 

 

از جذب هری کین و لوانووفسکی هم فعلا خبر امیدوار کننده ای  نیست. پرز برای جذب این دو اقدام خاصی نکرده و آنها با تیم خود در حال تمرین هستند و مشخص نیست  پس کدام فوق ستاره جانشین رونالدو خواهد شد.البته کم و بیش برای توافق با لواندوفسکی و بایرن صحبت شده.امرور دیلی میرور خبر داد که لواندوفسکی آخرین تلاش های خود برای جدایی از بایرن را انجام می دهد.ایا او  با ورود جدی مادریدی ها و در خواست پرز برای جدایی تلاش خواهد کرد.؟ در مجموع از نظر فنی هم لواندوفسکی نمی تواند گزینه جانشین کریس تلقی شود چرا که سبک بازی شان تفاوت های زیادی دارد اما به حال او بازیکن شاخص و توانمندی  است که می تواند که بخشی از ماموریت های کریس در تیم کهکشانی ها را بر دوش بگیرد.

هری کین؛ کاندیدا شد 

اما درباره  کین تا امروز خبری منتشر نشده بود اما امروز دیلی میل، اسکای اسپورت و چند رسانه دیگر از کاندیدا شدن کین خبر دادند. این در حالی است که تیم کین به سادگی او را از  دست نمی داد واین بازیکن مشتریان دیگر هم دارد.

 هازارد و دو ضلع دیگر یک مثلث

حال به نظر شما چه کسی به عنوان یک فوق ستاره در فاز حمله جذب می شود. به باور ما هنوز نمی توان جذب هازارد را منتفی دانست. چه بسا پرز تلاش مجدد برای جذب هازارد و شل کردن سر کیسه برای اخذ رضایت نامه او از چلسی را در دستور کار قرار دهد و یا روی جذب کین متمرکز شود. خبر دیلی میرور مبنی بر آخرین تلاش های لواندوفسکی هم می تواند یک نشانه جدی برای جذب او باشد.

ناکامی های پرز

 فعلا که پرز 3 هفته است برای عقد قرارداد با کورتوا  موافقت کرده اما جذب این گلر نامدار  هنوز رسمی نشده و در نقل و انتقالات توفیق چندانی نداشته و هیچ معلوم نیست در فاز حمله چه فوق ستاره ای شاگرد لوپتگی می شود تا جای خالی کریس را تا حدودی پرکند

کدام فوق ستاره شکار می شود؟

به نظر می رسد پرز در معرفی جانشین کریس به بن بست خورده اما او بی تردید برای اینکه تیمش تقویت شود و همچنین جذابیت بیشتری برای فوتبالد دوستان و اسپانسر ها داشته باشد از میان هازارد، کین، لواندوفسکی یا سایر گزینه ها یکی را شکار خواهد کرد.

"دیانا عبدی- خبرنگار مدال"

تگ ها


ادن هازارد چلسی Premier Division فوتبال