گزارش ویژه مارکا درباره مسی ژاپنی

روزنامه مشهور مارکای اسپانیا در تازه‌ترین شماره خود به این اشاره کرده است که جذب تاکه‌فوسا کوبو ملقب به مسی ژاپنی مهم‌ترین و بزرگترین خرید رئال‌مادرید در نقل‌وانتقالات تابستانی بوده است....

این روزنامه نوشته است که تاکه‌فوسا کوبو آینده درخشان رئال‌مادرید است.
به گزارش مدال، این روزنامه اسپانیایی نوشت: رئال‌مادرید در نقل‌وانتقالات تابستانی این فصل عملکرد قابل قبولی نداشت، هر چند که آزارد را با مبلغ سرسام‌آور 120 میلیون یورو از چلسی جذب کرد و گران‌ترین انتقال تاریخ این باشگاه را رقم زد.
مارکا افزود: تنها موضوعی که می‌تواند آرامش را به هواداران رئال‌مادرید تزریق کند، جذب کوبوی ژاپنی است که 18 سالن سن دارد.
مارکا درباره مسی ژاپنی می‌نویسد: در کمپ تمرینی رئال‌مادرید در کانادا، بازیهای دوستانه رئال در آمریکا و حتی آلمان، این ستاره جوان ژاپنی همه را به وجد آورد. هر وقت کوبو وارد زمین می‌شود، رئال‌مادرید شبیه تیم قبلی نیست و بازی متفاوتی را ارائه می‌دهد.
مارکا که به باشگاه رئال‌مادرید نزدیک است توضیح می‌دهد: بارسلونا رقیب همیشگی رئال‌مادرید با از دست‌دادن کوبو اشتباه بزرگی را مرتکب شد. زیدان به بودن او در تیم خوشحال است و به توانایی‌‌های او ایمان دارد. او باور نمی‌کرد این بازیکن تا این حد بتواند او را شگفت‌زده کند. او معتقد است کوبو آینده رئال‌مادرید را رقم خواهد زد.
روزنامه اسپانیایی به نظر پرز نیز اشاره کرده است: رئیس باشگاه نیز همچون مربی به وجد آمده است، او معتقد است کوبو همیشه به دنبال توپ است و سعی نمی‌کند مثل تعداد زیادی از بازیکنان خود را در زمین مخفی کند.

اخبار مرتبط:

مسی ژاپنی برگ برنده رئال

 

تگ ها


تاکه فوسا کوبو تاکفوسا کوبو کوبو ژاپنی آمار کوبو رئال مادرید لالیگا فوتبال