گزارش ویژه مدال از بازیکنان خارجی کاشیما آنتلرز/2کره‌ای و 2 برزیلی علیه پرسپولیس

کاشیما آنتلرز در حالی به مصاف پرسپولیس خواهد رفت که به احتمال فراوان 4 بازیکن خارجی در ترکیب اصلی خود خواهد داشت ......


کاشیما آنتلرز در حالی به مصاف پرسپولیس خواهد رفت که به احتمال فراوان 4 بازیکن خارجی در ترکیب اصلی خود خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، کاشیما آنتلرز، حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا در حالی به مصاف پرسپولیس خواهد رفت که 4 بازیکن خارجی جز بازیکنان اصلی این تیم به شمار می‌رود. کوون سون تائه، جونگ سئونگ هیون، لئو سیلوا و سرجینیو 4 بازیکن خارجی کاشیما به شمار می‌روند که 2 نفر از این جمع 4 نفره از آغاز فصل جاری لیگ قهرمانان در ترکیب این تیم حضور داشته‌اند و دو بازیکن دیگر از تابستان به جمع بازیکنان کاشیما اضافه شده‌اند که در ادامه مروری خواهیم داشت براین بازیکنان.

کوون سون تائه
این دروازه‌بان 34 ساله اهل کره جنوبی در دومین فصل حضور در ترکیب کاشیما آنتلرز با این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. سون تائه که سابقه کاپیتانی در چونبوک هیوندای کره را داشته در دو فصلی اخیر در مجموع 54 بار برای کاشیما آنتلرز به میدان رفته و 17 بار کلین‌شیت داشته است. سون تائه با پیوستن به کاشیما، جای سوگاهاتا دروازه‌بان کهنه‌کار این تیم را در ترکیب اصلی گرفت، خر چند سوگاهاتای 39 ساله در حال حاضر نیز عضو کاشیما بوده و گزینه ذخیره سون تائه محسوب می‌شود.

جونگ سئونگ هیون
جدایی نائومیچی اوئدا یکی از ارکان دفاعی کاشیما از این تیم پس از جام جهانی سبب شد تا مسئولین این تیم با کنار گذاشتن پدرو جونیور هافبک برزیلی خود به دنبال جذب یک مدافع میانی مطمئن بروند و گزینه این تیم برای پر کردن جای اوئدا، جونگ سئونگ هیون کره‌ای بود. سئونگ هیون 24 ساله که عضو تیم ملی کره جنوبی است و در جام جهانی نیز در لیست این تیم حضور داشت از زمان حضور در کاشیما تنها در یک بازی این تیم غایب بوده و در سایر بازی‌ها در پست مدافع میانی برای این تیم به میدان رفته است.

لئو سیلوا
این هافبک 32 ساله برزیلی از زمستان سال گذشته در عضویت کاشیما آنتلرز بوده و از آن زمان 70 بار در تمام مسابقات برای این تیم ژاپنی به میدان رفته است. سیلوا در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند و سابقه بازی در کروزیرو و بوتافوگو در برزیل را داشته است. وی بیش از 130 بار در سری A و B برزیل بازی کرده و تجربه بالایی در میانه میدان دارد. این هافبک دفاعی 180 سانتی‌متری، در بازی با پرسپولیس به طور قطع یکی از مهم‌ترین بازیکنان کاشیما در میانه میدان خواهد بود.

سرجینیو
این بازیکن 23 ساله در تابستان امسال به عضویت کاشیما درآمد تا جایگزینی برای لئوناردو مهاجم همیشه مصدوم این تیم باشد. سرجینیو سابقه عضویت و بازی در ترکیب سانتوس برزیل در سری A این کشور را داشته و در مجموع 54 بار در سری A برزیل بازی کرده و 5 بار نیز موفق به گلزنی شده است. این برزیلی خطرناک که تیر خلاص را به پیکر سوون سامسونگ در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی وارد کرد در 4 بازی لیگ قهرمانان آسیا 4 گل به ثمر رسانده و 3 گل نیز ساخته و در بازی با پرسپولیس نیز خطرناک‌ترین بازیکن کاشیما در خط حمله خواهد بود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال