گزارش ویژه مدال از کارنامه مجید جلالی در پیکان

......

 

مجید جلالی بعد از 79 بازی حضور روی نیمکت تیم پیکان از این تیم جدا شد.

به گزارش خبرنگار مدال، مجید جلالی امروز با تیم پیکان بر سر فسخ قرارداد دوطرفه به توافق رسید.  6 شکست متوالی در لیگ برتر اوضاع را برای ادامه فعالیت جلالی در باشگاه پیکان سخت کرده بود و در نهایت وی مجبور به کناره گیری شد. به بهانه جدایی جلالی بعد از 3 فصل فعالیت در پیکان به عنوان سرمربی، نگاهی داشته ایم به کارنامه وی در این تیم؛

لیگ 16
جلالی در تاریخ 5 خرداد 1395 رسما هدایت تیم تازه لیگ برتر شده پیکان را برعهده گرفت و جانشین مرزبان در این تیم شد.
در این فصل آبی پوشان پیکانی با جلالی در 30 دیدار 12 برد، 10 تساوی، 8 باخت و 44 امتیاز کسب کرده و در نهایت لیگ را با جایگاه ششمی به پایان رساندند.

لیگ 17
پیکان که هنوز هم جلالی را روی نیمکت خود داشت با 12 برد، 9 تساوی، 9 باخت و 45 امتیاز فصل را بار دیگر با جایگاه ششمی به پایان رساند.

لیگ 18
جلالی با کسب 7 باخت، 4 تساوی، 4 برد، 16 امتیاز و جایگاه هشمتی در میانه فصل، پیکان را ترک کرد تا آبی پوشان بعد از دو فصل و نیم به فکر سرمربی جدید باشند.

کارنامه کلی آقا معلم
جلالی در مدت  دو فصل و نیم هدایت پیکان در لیگ برتر با این تیم در 75 بازی، 28 برد، 26 باخت و 21 تساوی کسب کرد و در دو فصل اخیر این تیم را در جایگاه ششم جدول نگاه داشت؛ نتایجی که به نظر با توجه به بضاعت تیم پیکان چندان هم بد نبوده اند. جلالی همچنین 4 بازی در جام حذفی، 3 باخت و یک برد در این جام با پیکان را در کارنامه دارد. تیم پیکان با مربیگری او 93 گل زد و 91 گل نیز دریافت کرد.


آنچه باعث جدایی شد
بعد از شکست پیکان برابر نساجی مصاحبه های شیعی و جلالی عاقبت منجر به تشکیل جلساتی شد که طی سه روز گذشته به طور مداوم برگزار می شد. آن شب پیکان فرصت های زیادی را از دست داد و مثلا اگر توپ تک به تک سامان نریمان جهان یا یکی از توپ های عیسی آل کثیر درون دروازه می رفت آن وقت شاید شرایط عوض می شد اما هیچکدام از این توپ ها وارد دروازه نشدند تا در دقایق پایانی یک توپ وارد دروازه پیکان شده و همه چیز عوض شود. آن شب و بعد از بازی مصاحبه شیعی مدیرعامل و سپس مجید جلالی نشان می داد که ممکن است این رابطه به جدایی بیانجامد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال