گزارش ویژه مدال؛ اینستاگرام کالدرون دست دشمن مدیرعامل پرسپولیس است

پرسپولیس در حالی خودش را برای اخرین بازی نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر مقابل نساجی مازندران آماده می کند که تنش بین سرمربی و مدیرعامل باشگاه به اوج رسیده است....

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس جمعه هفته جاری، بازی عقب افتاده خود در دور رفت رقابت های لیگ برتر را مقابل نساجی مازندران برگزار می کند تا گابریل کالدرون و دستیارانش پس از این بازی به آرژانتین بازگشته و در کنار خانواده‌اش مشغول گرفتن جشن سال نو میلادی باشند.

سرمربی پرسپولیس انتظار داشت قبل از رفتن به تعطیلات کریسمس مطالبات ۴۲۰ هزار دلاری خود را تا نیم فصل جاری دریافت کند. از این رو دو بار نامه کتبی هم به باشگاه پرسپولیس ارسال کرد و در آن خواسته بود تا طلب وی و دستیارانش تا پایان ماه دسامبر میلادی (پنجم دیماه) پرداخت شود.

درخواستی که با توجه به مشکلات مالی شدید باشگاه پرسپولیس امکان عملی شدن ندارد تا محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل سرخ ها برای جلوگیری از رفتن ناگهانی کالدرون اقدام به برگزاری جلسه با او بگیرد.

مدیرعامل سرخپوشان در نشست روز گذشته خود (سه شنبه) با کالدرون، خواکین و والنسیا به اعضای خارجی کادر فنی اعلام می کند باقیمانده قسط اول قرارداد آنها را پرداخت می کند و قسط دوم را نیز پس از بازگشت آنها از تعطیلات کریسمس پرداخت می کند.

توافقی که کالدرون با مدیران باشگاه پرسپولیس می کند و دستیاران او نیز به تبعیت از سرمربی با آن موافقت می کنند.

همین موضوع هم سبب می شود تا انصاری‌فرد پس از جلسه با کادرفنی خود به خبرنگاران حاضر در ساختمان باشگاه پرسپولیس اعلام کند که مشکل کالدرون در حال حل است.

با این حال گابریل کالدرون صبح امروز با انتشار عکس از حاضران جلسه در اینستاگرام خود نوشته است: از رفتار باشگاه خیلی ناراحت هستم.

جمله ای که تعجب مدیران پرسپولیس را به همراه داشته است تا آنها در آستانه بازی با نساجی مازندران با شوکی جدید روبرو شود.
مدیران پرسپولیس که از رفتار کالدرون آشفته هستند متوجه شیطنت یکی از نزدیکان وی که ایجنت نیز هست می شوند که گرداننده اینستاگرام اکانت خصوصی کالدرون است و جملات فارسی را برای او می نویسد.

نکته اینجاست که این فرد ارتباط تنگاتنگی با دو عضو هیات مدیره پرسپولیس که اتفاقا مخالف سیاست های محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه هستند دارد.

آقای «کاف» نقش به‌سزایی در تصمیم گیری های کالدرون دارد اما به خاطر اختلاف با انصاریفرد در جلسات سرمربی با مدیرعامل حاضر نمی شود.

جالب اینجاست در قرارداد کالدرون با پرسپولیس آمده است که اگر باشگاه پرسپولیس تا نیم فصل تصمیم به برکناری کالدرون بگیرد نیازی نیست پول او را تمام و کمال پرداخت کند اما اگر حتی یک روز بیشتر از شروع قسط دوم قراردادش با پرسپولیس بماند این باشگاه را موظف به پرداخت تمام و کمال قراردادش می کند.

بندی که از امروز چهارم دی‌ماه فعال شده است و باشگاه پرسپولیس را مکلف به پرداخت تمام مبلغ قرارداد این مربی می‌کند.
رفتاری از پیرمرد آرژانتینی که خیلی خوب می دانست چه روزی نیاز به موضع گیری علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس دارد.

باشگاه پرسپولیس حتی اگر همین امروز اقدام به فسخ قرارداد کالدرون کند باید مبلغ کل قرارداد او را بپردازد و کالدرون هم به خوبی از این بند در راستای تحت فشار قراردادن باشگاه استفاده کرده است.

بیشتر بخوانید:

وعده باشگاه برای دوطرفه‌ کردن بلیت یک طرفه کالدرون!

 

تگ ها


اخبار پرسپولیس ایران فوتبال