گزارش ویژه مدال/ جانشین کالدرون در پرسپولیس کیست؟

مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز هیچ کدام از خواسته های کالدرون برای بازگشت به ایران را عملی نکرده اند....

به گزارش مدال، گابریل کالدرون در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر توانست با پرسپولیس در صدر جدول قرار بگیرد تا کمتر کسی بتواند از سرمربی آرژانتینی سرخپوشان نقد فنی داشته باشد.

همین امر باعث شد تا سرمربی پرسپولیس لب به انتقاد از عملکرد مدیران باشگاه پرسپولیس در قبال تعهدات مالی خود و دستیاران و حتی بازیکنان بگشاید و اعلام کند در صورتی به پرسپولیس باز می گردد که مشکلات پیش رو از سر راه برداشته شود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس تاکنون نتوانسته ۳۰۰ هزار دلار از قسط دوم کالدرون را آماده کند و برای پرداخت طلب بازیکنان نیز با مشکل روبروست. به همین دلیل کالدرون هرگونه مکاتبه و مکالمه با مدیران باشگاه را به مدیر برنامه های ایرانی خود سپرده و عنوان کرده است پاسخ تماس آنها را نمی دهد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت از تصمیم خود برای جذب بازیکن خارجی نیز صرف نظر کرده اما عنوان داشته است باشگاه باید سه بازیکن مد نظر او را جذب کند. شهریار مغانلو، دانیال اسماعیلی فر و عیسی آل کثیر بازیکنان مدنظر کالدرون هستند اما تحت قرارداد باشگاه های خود بوده تا نتوانند به جمع سرخپوشان اضافه شوند.

روندی که باشگاه پرسپولیس در پیش دارد نشان می دهد خواسته های کالدرون را نتوانسته فراهم کند و این موضوع را ظرف ۹ روز آینده (پایان زمان نقل و انتقالات زمستانی) نیز نمی تواند فراهم کند و با این وضعیت بازگشت کالدرون کمی غیرمحتمل به نظر می رسد.در این میان برخی گمانه زنی ها در مورد جانشین ایرانی کالدرون انجام شده است.از افشین پیروانی و کریم باقری و یحیی گل محمدی گرفته تا مهدی تارتار و علی دایی.اما بی تردید نزدیک ترین گزینه ها به نیمکت پرسپولیس افشین پیروانی و کریم باقری هستند.

موضوعی که در همین شرایط و این روزها توسط باشگاه پرسپولیس تکذیب می شود اما تردیدی نیست با این روشی که باشگاه پرسپولیس درپیش گرفته بازگشت کالدرون کمی بعید به نظر می رسد. چرا که انصاری فرد نه توانسته شرایط مالی کالدرون که پرداخت حق و حقوق معوقه بازیکنان بود را فراهم کند و نه شرایط غیرمالی این مربی که کنار گذاشتن برخی نفرات از تیم و جذب بازیکنان جدید بود را عملی کند. هرچند باید منتظر ماند و دید در چند روز باقی مانده تا پایان فصل نقل و انتقالات چه اتفاقی خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید:

در هیاهوی استراماچونی و کالدرون؛ سپاهان آماده قهرمانی می‌شود!

تگ ها


اخبار پرسپولیس اخبار کالدرون مربی جانشین کالدرون فوتبال ایران جانشین کالدرون پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال