گزارش ویژه مدال؛ واسطه انتقال کامیابی نیا و احمدزاده : آنها فردا امضا می کنند

......


. واسطه انتقال دو بازیکن پرسپولیس به ترکیه مدعی شد فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی نیا فردا با تیم ترکیه ای قرارداد می بندند.
به گزارش خبرنگار سایت مدال، واسطه ایرانی انتقال کامیابی نیا و احمدزاده به تیم ترکیه ای به یکی از افرادی که با وی در تماس بوده عنوان کرده که قرارداد رسمی این دو بازیکن فردا امضا خواهد شد. شماره ده و یازده پرسپولیس در دو ماه گذشته حاضر به مذاکره با گرشاسبی نشدند. ایجنت احمدزاده  که مدیر برنامه محرمی نیز هست به گرشاسبی گفته بود بعد از اتمام فصل مذاکره می کنیم اما محرمی از دینامو زاگرب پیشنهاد جدی دارد و احتمال ترانسفر او زیاد است و احمدزاده هم تمایل به ماندن دارد اما در عین حال می خواهد  شرایط و یک پیشنهاد خارجی را در صورت قطعی شدن بررسی نماید.

احمدزاده بعد از اتمام فصل حاضر به مذاکره نشد و برانکو وقتی شرایط را اینگونه دید به باشگاه اعلام داشت اگر آنها تا شنبه مذاکره  َ رسمی نکردند دیگر نیازی به آنها ندارم. نماینده کامیابی نیا که داماد او نیز هست جمعه به دیدار گرشاسبی رفت و توافق اولیه حاصل شد. احمدزاده اما روز چهارشنبه به باشگاه اعلام کرد با تبم لهستانی توافق کرده است. همان روز مدال خبر داد که احمدزاده از تیمی ترکیه ای پیشنهاد دارد و از آنجا که تیم قطری هم او را می خواهد  بعید است به دلیل کم بودن مبلغ، مالیات سنگین و دوری از ایران او بازی در  لیگ درجه سه اروپا و بازی در لهستان را قبول کند. احمدزاده روز شنبه به اتفاق کامیابی نیا به ترکیه رفت.

متعاقبا اخباری منتشر شد که او شاید اما کامیابی نیا قطعا به تیم برمی گردد. باشگاه اما در پی نظر برانکو  و هواداران اعلام کرد احمدزاده در مهلت مقرر حاضر به مذاکره نشده و برانکو او را نمی خواهد. این در حالی بود که احمدزاده تمایلی به بازگشت نداشت. کامیابی نیا هم به رغم اولتیماتوم دو روزه و رسمی باشگاه و برانکو به تهران نیامد و حالا این دو در استانبول سرگرم مذاکره هستند و برخی مدعی اند کمال از یک تیم مطرح پیشنهاد دارد. برخی خبر داده اند که کامیابی نیا خواهان تمدید 1/6میلیاردی و حذف جرایم دو فصل گذشته بوده که پانصد میلیون می شود و علاوه بر این در قراردادش افرهایی  بابت قهرمانی و صعود های آسیایی گنجانده شود که پرسپولیس هم رسما این پیشنهاد را نامتعارف دانسته.هر دو بازیکن هم با انتشار متن هایی علیه هواداران موضع گرفته و از توهین های کنونی و قبلی انتقاد و به نوعی جدایی خود را به آن ربط داده اند. احمدزاده که گویا پیش قراردادی با تیم لهستانی بسته با ارسال نامه ای انصراف خود را اعلام کرده تا به سرنوشت طارمی دچار نشود. او ظاهرا موافقت تیم لهستانی را جلب کرده است. حالا فردی ایرانی که در ارتباط با یک ایجنت خارجی واسطه انتقال این دو بازیکن به ترکیه است و ایجنت اصلی آنها نیست مدعی شده که آنها فردا قرارداد رسمی را امضا می کنند.

فعلا می توان جدایی احمدزاده را قطعی دانست و جدایی کامیابی نیا هم قریب الوقوع است. ایا آنها فردا با عقد قرارداد رسمی خاطره تلخ انتشار خبر توافق رسمی طارمی و رضاییان با ریزه در شب قدر را برای پرسپولیسی ها زنده می کنند؟

تگ ها


اخبار روز اخبار ویژه فوتبال