گزارش ویژه مدال؛ چرا کالدرون مثل استراماچونی نمی‌شود؟

گابریل کالدرون شرایطی بین بازیکنان و نزد مدیران باشگاه دارد که با وجود قهر کردن هم نمی تواند مثل استراماچونی شود....

به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت مذاکره با گابریل کالدرون را جدی دنبال کند تا پیرمرد باتجربه آرژانتینی روی نیمکت سرخپوشان پایتخت بنشیند.

کمتر کسی فکر می کرد همبازی «مارادونا» در تیم ملی آرژانتینی بتواند در همان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر شایستگی های خود را نشان دهد تا هواداران پرسپولیس برای پوکر قهرمانی تیمشان در لیگ برتر کاملا امیدوار شوند.

کالدرون در شانزده بازی ابتدایی لیگ برتر توانست 34 امتیازبگیرد تا در صدر جدول رقابت های لیگ برتر جا خوش کند.

بردهای متوالی کالدرون با سرخ های تهرانی باعث شد تا این مربی رفته رفته بین هواداران محبوب شود تا او نیز با صدایی بلندتر نسبت به عدم پرداخت مطالبات مالی و همچنین بی توجهی باشگاه نسبت به درخواست های او صحبت از ترک پرسپولیس در کریسمس سال 2020 میلادی بگیرد.

کالدرون پس از چند ماه مدارا با پرسپولیس حالا مسیری را می خواهد برود که آندره استراماچونی حدود یک ماه پیش رفت. سرمربی ایتالیایی با جدایی ناگهانی خود از استقلال تهران توجه همگان را به خود جلب کرد تا بازیکنان این تیم همراه با هواداران یکصدا خواهان بازگشت وی شوند.

موضعی که سبب استعفای امیرحسین فتحی از مدیرعاملی باشگاه استقلال و سپس بسیج همگانی وزارت ورزش و جوانان برای بازگشت استراماچونی شد. محبوبیت مربی ایتالیایی استقلال به حدی است که همگی حاضر شدند با شروط عجیب و غریب غیر از پرداخت تمام و کمال مبلغ قراردادش تا پایان فصل او موافقت کنند تا به استقلال باز گردد. روشی که به نظر می رسد گابریل کالدرون هم می خواهد دنباله روی آن باشد.

با این تفاوت که اگر کالدرون تصمیم به ترک پرسپولیس بگیرد کمتر کسی حاضر به رفتن به «بوینوس آیرس» می شود تا او را متقاعد به بازگشت کند.سرمربی سرخپوشان پایتخت عملکرد فوق العاده ای با این تیم داشته است اما با وجود تمامی بردهای چند هفته اخیر خود نتوانسته است جایی در قلب بازیکنان پیدا کند.

کالدرون را رختکن این تیم دوست ندارد. دلیلش می تواند بازی های چرخشی برای بازیکنان با تجربه دانست اما آنچه اهمیت دارد عدم همراهی آنها با کالدرون است.

از سوی دیگر مدیران باشگاه پرسپولیس نیز رفتارهایی داشته اند که پیرمرد آرژانتینی به صراحت می گوید: باشگاه طوری رفتار می کند که من را نمی خواهد. من احترام می خواهم.

کالدرون امروز تهران را به مقصد بوینوس آیرس آرژانتین ترک می کند اما بعید است اگر با بلیت برگشت خود به تاریخ هشتم بهمن بازنگردد کمتر مدیری را مجبور به رفتن به آرژانتین برای مذاکره کند.

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های علی علیپور پس از بازی پرسپولیس و نساجی/ ویدیو

 

تگ ها


اخبار پرسپولیس اخبار برانکو پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال