گزارش ویژه؛ ناامیدی در میلان، توافق جدید در مادرید/ اینتر به در بسته خورد

از اینتر اصرار و از رسانه های اسپانیایی انکار. آیا مودریج بهترین بازیکن جهان هم هم ......

از اینتر اصرار و از رسانه های اسپانیایی انکار. آیا مودریج بهترین بازیکن جهان هم هم ...

از اینتر اصرار و از رسانه های اسپانیایی انکار. آیا مودریج بهترین  بازیکن جهان هم همچون رونالدو و کواچیچ از جمع کهکشانی ها جدا می شود یا اینکه در توافقی جدید قرارداد این فصل او تغییر می کند و او ماندنی می شود. 

بی خبری از جلسه سرنوشت 

به گزارش خبرنگار مدال، بحث جدایی مودریچ و تمایل او به بازی در اینتر و توافق پنهانی او با اینتر میلان سوژه مهم رسانه های ورزشی اروپا است. او چهارشنبه به مادرید رفت و تمرین کرد و جلسه اش با پرز قرار بود جمعه برگزار شود. خبری از جلسه و اینکه اصلا برگزار شده یا خیر به بیرون درز نکرده اما مارکا و آ اس از جمعه تا کنون از ماندن مودریچ و افزایش مبلغ قراردادش به میزان دریافتی راموس خبر می دهند اما دیگر رسانه های اروپا از دی مارتزیو تا اسکای تاکید دارند اتفاق تازه ای رخ نداده و لایک کردن پست بازیکن کروات اینتر هم به تمایل او برای ترک مادرید و عدم توافق جدید دامن می زند. 

اصرار از اسپالتی، انکار از لوپتگی 

از این سو لوپتگی مدام  می گوید مودریچ حرفی از جدایی نزده و در حال تمرین است تا بماند و از سوی دیگر اسپالتی سرمربی اینتر حرف هایی کاملا متفاوت می زند. پرز رییس باشگاه که جز کورتوا و آسنسیو خرید فوق العاده ای نداشته و رونالدو و کواچیچ را هم از دست داده به جذب عصبانی است که تمایل به دیدار با مودریج نداشته و راه جدایی را فسخ هفتصد و پنجاه میلیون یورویی طبق قرارداد دانسته اما برخی منابع خبری تاکید می کنند مودریچ به خواسته اش می رسد و پرز مبلغ قرارداد او را به حدود دوازده میلیون یورو افزایش می دهد تا او را متقاعد به ماندن کند. 

دوست دارد در اینتر بازی کند 

در این بین اسپالتی بار دیگر از تمایل لوکا به بازی در اینتر پرده برداشته. او گفته: برای من بسیار خوشحال کننده است که بازیکن بزرگی همچون لوکا مودریچ دوست دارد که در اینتر بازی کند. 

اسپالتی :او را نمی فروشند 

سرمربی اینتر البته به نوعی امکان توافق پنجاه میلیون یورویی برای خرید مودریج را رد کرده و ناامیدانه  می گوید: ما هم دوست داریم که چنین بازیکنی را در ترکیب تیم خود داشته باشیم اما باید این را گفت‌ که رئال مادرید این بازیکن را می‌خواهد  و قصد فروش او را ندارد.


‍ از مدیر ورزشی سوال کنید 

اسپالتی در ادامه  گفته:من واقعا چيزى نمیدانم. این باشگاه مدير ورزشى دارد و این  اوست که  به اين كارها رسيدگى مي کند.

شادی آور برای اینتری ها

اسپالتی در واکنش به سوالات گفت :لوكا با كسب ليگ قهرمانان اروپا به عنوان يك قهرمان به ما لينك شده و آمدنش براى ما فوق العاده و شادى آور خواهد بود.

پایان یک ماجرای جنجالی 

سرمربی  اینتر انتهای این ماجرا را امیدوارم نمی بیند. او دوباره در مصاحبه به نوعی از ماندن مودریچ در مادرید سخن می گوید. اسپالتی می گوید:
نمی دانم این داستان چطور و چگونه  به پايان می رسد و او به میلان می آید یا خیر اما چیزی که اکنون مشخص است این است که رئال همچنان می کوشد و می خواهد که او را حفظ كند.