گزارش ویژه؛ وفایی،مدعی ویژه پرسپولیس، نیمی از سهام پدیده را خرید/ مشکل بحران همچنان ادامه دارد

یک هوادار پرسپولیسی امتیاز باشگاه پدیده را خرید. به گزارش خبرنگار سایت مدال، اسماعیل و ......

یک هوادار پرسپولیسی امتیاز باشگاه پدیده را خرید.
به گزارش خبرنگار سایت مدال، اسماعیل وفایی که پیش از این علاقمند بود سهام باشگاه پرسپولیس را بخرد در نهایت موفق به خرید امتیاز باشگاه پدیده شد. این فرد مشهدی پیش از این ابومسلم را هم خریده بود اما بعد از مدتی آن را رها کرد. دادستانی مشهد در حال تحقیق بیشتر در مورد وفایی است تا موافقت نهایی خود را با واگذاری باشگاه پدیده به این فرد اعلام کند.
در حال حاضر یحیی گل‌محمدی تیمش را رها کرده تا تکلیف مالکیت آن مشخص کند. وفایی قول داده در اولین فرصت پرداختی به بازیکنان تیم صدرنشین لیگ داشته باشد تا گل‌محمدی هر چه زودتر به تیمش برگردد.

لازم به ذکر است، وفایی بیش از یکماه است که با مسئولان دادستانی و پدیده همکاری داشته و توافقاتی هم داشته اما مشکلات مالی پدیده پابرجاست و هنوز حل و فصل نشده و باید دید آیا وفایی که گفته می شود بالغ بر ششصد میلیون هم هزینه کرده برای ادامه کار شرط و شروط برای انتقال سهام دارد یا خیر.
وفایی در مقطعی مدعی بود که باشگاه پرسپولیس متعلق به او و باشگاهی که هم اکنون فعالیت می کند پیروزی نام دارد اما در زمان رویانیان نام پرسپولیس به باشگاه بازگشت و وفایی که با نام پرسپولیس در والیبال و جند رشته دیگر تیمداری کرده  بود نتوانست مطالبات ورزشکاران را تسویه کند. باید دید توافقات برای مالکیت نیمی از سهام پدیده از سوی وفایی در صورت قطعی و رسمی  شدن منجر به حل و فصل مشکلات مالی می شود یا خبر. قرار است نیمی از سهام باشگاه هم در اختیار دادستانی باشد.

تگ ها


شهر خودرو فوتبال