گزارش ویژه؛ 5 بازیکن دیگر بارسا در مسیر جدایی، رابیو در لیست خرید، راکیتیچ در تور پاریسی ها

هر چند که با قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا و خوان کمپر که با غلبه بر تیم های مدعی سویا و بوکا جونیورز حاصل شد و همچنین جذب چهار بازیکن جدید تقریبا اسم و رسم دار آرامش خوبی در بارسا حاکم است و این تیم برخلاف رئال مادرید چه به نظر فنی و چه نقل و انتقالات از وضعیت خوبی برخوردار است، اما بعد از درآمدزایی 125میلیون یورویی از فروش برخی بازیکنانی که ارزان جذب شده و در پی مطرح شدن در بارسا به قیمت خوبی فروخته شده یا قرض داده شدند، حالا هم احتمال فروش و یا تمایل جدایی برخی نفرات نیمکت نشین وجود دارد و در کنار آن برای جذب رابیو از پاری سن ژرمن و همچنین جلوگیری از پیوستن راکیتیچ و حتی بوسکتس به تیم مطرح پاریسی تلاش می شود ......


هر چند که با قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا و خوان کمپر که با غلبه بر تیم های مدعی سویا و بوکا جونیورز حاصل شد و همچنین جذب چهار بازیکن جدید تقریبا اسم و رسم دار آرامش خوبی در بارسا حاکم است و این تیم برخلاف رئال مادرید چه به نظر فنی و چه نقل و انتقالات از وضعیت خوبی برخوردار است، اما بعد از درآمدزایی 125میلیون یورویی از فروش برخی بازیکنانی که ارزان جذب شده و در پی مطرح شدن در بارسا به قیمت خوبی فروخته شده یا قرض داده شدند، حالا هم احتمال فروش و یا تمایل جدایی برخی نفرات نیمکت نشین وجود دارد و در کنار آن برای جذب رابیو از پاری سن ژرمن و همچنین جلوگیری از پیوستن راکیتیچ و حتی بوسکتس به تیم مطرح پاریسی تلاش می شود.
در ادامه  گزارش ویژه مدال از آخرین احتمالات و خبرهای نقل و انتقالات مرتبط با بارسا خبرهایی که امروز در رسانه های اسپانیا و کاتالان منعکس شده را می خوانید:

 

رابیو، رافینیا و آلکاسر

به گزارش مدال، اسپورت نه تنها روی جلد بلکه در در خبر دیگری نوشته: رابیو فعلا نخواهد آمد اما  عملیات در حال انجام است! همچنین این رسانه خبر داده که  رافینیا با بتیس و آلکاسر با دورتموند مذاکره می کنند.


رابیو پنجاه میلیون

‍ روزنامه موندو هم تیتر زده: رابیو، ۵۰ میلیون یورو . در این خبر تاکید شده بارسا معتقد است که این بالاترین قیمت ممکن برای هافبک فرانسوی است و تلاش می کند تا قبل از ۳۱ آگوست با او قرارداد امضا کند. آن ها به تکنیک و تجربه او به عنوان یک بازیکن ۲۳ ساله بها می دهند.

راکیتیچ در خطر

اسپورت در گزارشی نوشته:
پاریس خواهان مهره اساسی والورده است، اما هر کس راکیتیچ را می خواهد باید بند فسخ 125 میليونی اش را بپردازد. با فروش او پول زیادی برای جذب جایگزینی مانند رابیو به دست می آید. مارکا هم شرط فروش راکیتیچ را همین مبلغ حق فسخ دانست.

بوسکتس وفادار می ماند

بوسکتس هم گزینه دوم مدنظر پاریسی ها است که البته احتمال تمدید قرارداد او با بارسا خیلی بیشتر از جدایی اش است.


مذاکره رافینا با بتیس

درباره رافینا موندو هم مثل اسپورت نوشته که رافینیا با بتیس مذاکره داشته است. این باشگاه همچنین در حال فریفتن آلکاسر و تکاپو برای جذب اوست.

ورمالن ناراضی است

خبر دیگر اینکه براساس اخبار منتشره  تمدید قرارداد ورمالن متوقف شده. او  از وضعیتش راضی نیست و به فکر ترک بارسلونا است. ورمالن در ماه نوامبر، 33 ساله می شود و قراردادش در سال 2019 به پایان می رسد.

کوکوریا بدنبال جدایی

موندو در گزارشی متذکر شده که کوکوریا می خواهد بارسا را ترک کند. او پس از رد پیشنهادها از آلمان به امید رسیدن به ترکیب تیم اصلی، حالا  به دنبال راهی برای خروج است

توافق بارسا و دورتموند

‍ موندو مدعی شده بارسا پنج میلیون به سبب متغیرات به خاطر رسیدن دمبله به تعداد ۲۵ بازی برای تیم به دورتموند پرداخت خواهد کرد. کل رقم متغیرات قرارداد دمبله ۴۰ میلیون است که بارسا تا کنون ۱۰ میلیون آن را پرداخته است.

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال