گزارش یک تمرین؛ سلفی‌های مرگبار، قلب‌های میلیاردی!

اولین تمرین استقلال با حضور پرشور تماشاگران و حاشیه‌های فراوان، دیروز برگزار شد....

- حمله خطرناک‌تر از برزیل آلبرتو پریرای هواداران به یک زمین چمن و چندتا ستاره و یک توپ که «استراماچونی» ایتالیایی را هم متعجب کرده است.
- هجوم زامبی‌هایی که هر روز در فضای مجازی فحاشی می‌کنند که چرا قراردادت را نمی‌بندی آقای بازیکن؟ اما خودشان هر زمان فرصت داشته باشند زیر پای همان بازیکن فرش قرمز پهن می‌کنند.
- احساس خفگی بازیکن از هجوم از گوشی به دستانی که لح لح می‌زنند برای یک عکس سلفی، اما همان‌ها یک شبه دلبر محبوبشان را با چند کامنت از عرش به فرش می‌رسانند.
- خوشحالی و شور و شعف مردمی که همه‌چیزشان فوتبال است و اگر دلشان به این لحظه‌‌های زودگذر خوش نباشد، تمام زمین و زمان را به هم می‌دوزند و چاره‌ای هم ندارند.آن توپ لامصب تمام دغدغه‌های «پولی و مالی» را کنار می‌زند.
این‌ها همه دقایقی از یک تمرین ساده تیم استقلال است. می‌توانید جای استقلال، بنویسید پرسپولیس. فرقی ندارد. این فوتبال هوادارانی دارد که حاضرند یک روز کار نکنند و به زمین تمرین بیایند. آن‌قدر عاشقند که دهان استراماچونی و سباستین و عمر دانسی از تعجب باز بماند. فردا و پس فرداها همین اتفاق برای کالدرون و بعدی‌ها هم رخ می‌دهد.
و البته آن‌قدر عاشقند که دود این عاشقی به خاطر چیپ زدن پنالتی و خیریت‌ها و هزاران خودنمایی دیگر... به چشم خودشان می‌رود. آن‌قدر که بازیکنانی که تعداد صفرهای قراردادشان با تعداد قلب‌های رنگی بالای پروفایلشان نسبت مستقیم دارد خیالشان از القاب اروپاییشان روی سکو مطمئن باشند.
اما آقای هوادار... مواظب این عشقت باش. این‌ها به ثانیه‌ای بندند!

بیشتر بخوانید:

ترکیب استقلال 98-99 چگونه است؟

 

تگ ها


یادداشت اختصاصی تمرین استقلال آندره آ استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال