گزارش یک جشن؛ فرش قرمز تراکتورسازان برای دنیزلی

مراسم معارفه مصطفی دنیزلی سرمربی ترک تبار تیم فوتبال تراکتورسازی در ورزشگاه بنیان دیزل و با حضور پرشور هواداران عاشق این تیم برگزار شد....

گزارش یک جشن؛ فرش قرمز تراکتورسازان برای دنیزلی

هواداران تیم تراکتورسازی استقبال خوبی از مراسم معارفه مصطفی دنیزلی داشته‌اند.

به گزارش مدال، مراسم معارفه مصطفی دنیزلی امروز در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار خواهد شد. در فاصله ۱۵ دقیقه تا شروع این مراسم، هواداران تراکتور در ضلع جنوبی و شمالی ورزشگاه مستقر شده اند و منتظر ورود شاگردان دنیزلی هستند.

برای ورود کادرفنی و بازیکنان، فرش قرمز پهن شده و آن ها با مقدمات شکیل وارد زمین چمن خواهند شد. در زمین نیز پرچم های تراکتور نصب شده اند.

در قسمت جایگاه ویژه محمدرضا زنوزی مالک تراکتور حضور دارد. صادقیان مدیرعامل این تیم نیز همراه با شال تراکتور وارد ورزشگاه شد و سپس به جایگاه ویژه بازگشت.

در اطراف زمین چمن چندین بنر خوشامدگویی برای مصطفی دنیزلی نصب شده و هواداران به شدت سرمربی ترکیه ای خود را تشویق می‌کنند.

در اطراف ورزشگاه ترافیک نیمه سنگین به وجود آمده و استقبال تراکتوری ها فوق العاده بوده است.

* در ابتدای این مراسم، اسامی بازیکنان به صورت جداگانه خوانده شد و آنها در میان تشویق هواداران وارد زمین شدند.

* پس از بازیکنان، مصطفی دنیزلی به‌عنوان سرمربی جدید تراکتور معارفه شد و به طور ویژه‌ای مورد تشویق هواداران قرار گرفت و بعد از او، دستیاران این مربی به زمین آمدند؛ ضمن اینکه دنیزلی به سمت تماشاگران رفت و از آنها تشکر کرد.

* پس از عنوان شدن اسامی بازیکنان و مربیان، همه آنها در وسط زمین جمع شدند و آتش‌بازی مختصری انجام گرفت.

* در این مراسم دنیزلی و زنوزی برای تماشاگران صحبت کردند و عنوان کردند: تیم را کهکشانی خواهیم بست؛ بازیکنان خوبی جذب می‌کنیم و چهار، پنج بازیکن بزرگسال خیلی خوب خواهیم گرفت؛ هواداران تراکتور نیز از زنوزی درخواست قهرمانی داشتند که او نیز به تماشاگران تاکید کرد برای کسب جام در لیگ برتر به این تیم آمده است.

* پس از این صحبت‌ها، اکبر ایمانی و زنوزی به سمت تماشاگران رفتند و از حمایت آنها تشکر کردند.

*حضور پر شور تماشاگران تراکتورسازی در مراسم رسمی معارفه دنیزلی تمرین را تحت الشعاع قرار داده بود؛ به گونه ای که دنیزلی برای دقایقی تمرین را قطع کرد و بازیکنان به رختکن رفتند و پس از بازگشت تماشاگران به سکوها تمرین دنبال شد.

* محمدرضا زنوزی در اولین تمرین معارفه سرمربی و بازیکنان تراکتور، اظهار کرد: از فرماندار تبریز و فرمانده انتظامی شهرستان تبریز که در این مراسم حضور یافتند تشکر می‌کنم، مهمان اصلی این مراسم مصطفی دنیزلی است، مربی که نیازی به معرفی ندارد؛ چرا که دارای کارنامه قوی بوده و تنها مربی است که توانسته با سه تیم بزرگ ترکیه به مقام قهرمانی برسد.

وی افزود: آقای دنیزلی برای کمک به من آمده تا قهرمانی را برای شما هواداران و تمام ترک‌ زبان های دنیا هدیه کنیم.

مالک باشگاه تراکتور با تاکید بر حفظ اتحاد تیم، گفت: ما اگر یک تیم همدل باشیم، صد درصد قهرمان می‌شویم و هیچ چیز نمی‌تواند قهرمانی را از ما بگیرد. بازیکنان کنونی با نظر مستقیم سرمربی جذب شدند و چهار الی پنج بازیکن بزرگسال دیگر با نظر سرمربی جذب خواهند شد.

مهندس زنوزی با تاکید بر اینکه کسی نمی‌تواند به آقای دنیزلی  بازیکن یا مربی تحمیل کند، خاطرنشان کرد: بنده هیچ وقت در کار مربی دخالت نمی‌‌کنم، همه دست در دست هم می‌دهیم تا قهرمان جام حذفی و لیگ برتر شویم و تراکتور کهکشانی را بسازیم.

وی تاکید کرد: در فرصت باقی مانده نقل و‌ انتقالات هر بازیکنی که آقای دنیزلی بگوید برای شادی شما هواداران جذب می‌کنیم.

*مصطفی دنیزلی در مراسم معارفه خودش عنوان کرد: هواداران تراکتورسازی، به اینجا خوش‌آمدید. دلیل اینکه من به تراکتورسازی آمده‌ام مالک و مدیریت این باشگاه است. با این کادر فنی و بازیکنانی که دارم، امسال هر چیزی که شما می‌خواهید را انجام خواهم داد. خیلی زود، همدیگر را در ورزشگاه خواهیم دید.

وی افزود: من تیمی را می‌سازم که لایق هواداران تراکتورسازی باشد. ما بازیکنان جدید هم به خدمت خواهیم گرفت. مدیریت و مالک باشگاه مرا حمایت می‌کنند و هدف‌مان قهرمانی است.

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات تراکتور/ مدافع استقلال به جمع شاگردان دنیزلی پیوست

حرکت چراغ خاموش تراکتورسازی در ماجرای بازیکنان جنجالی

گزارش یک جشن؛ فرش قرمز تراکتورسازان برای دنیزلی

تگ ها


باشگاه تراکتورسازی مراسم معارفه دنیزلی مصطفی دنیزلی تراکتورسازی تراکتور تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال