گزیده دیدار « اینتر » و « بایرن مونیخ »

اینتر در سنگاپور موفق شد بایرن مونیخ را ۲-۰ شکست دهد. در ادامه رقابت های اینترنشنال چمپیون ......

اینتر در سنگاپور موفق شد بایرن مونیخ را ۲-۰ شکست دهد.

در ادامه رقابت های اینترنشنال چمپیونز کاپ در منطقه خاور دور در کشور سنگاپور، اینتر و بایرن مونیخ عصر پنج شنبه در ورزشگاه ملی سنگاپور به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ایتالیایی موفق شد با دو گل ادر رقیب خود را شکست دهد.

بایرن مونیخ در نیمه اول با این ترکیب به زمین رفت: اولریش، هوملس، رافینیا، آلابا، خامس، ریبری، دورش، تولیسو، کومان، لواندوفسکی، گوتزه. آنچلوتی سرمربی بایرن در طول مسابقه، هفت تعویض انجام داد که سانچز، مارتینز و مولر از چهره های شناخته شده بایرن بودند که به زمین مسابقه رفتند. ریبری هم در دقیقه ۳۳ مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.

اینتر هم با این ترکیب به میدان رفت: هندانوویچ، میراندا، اشکرینیار، دی آمبروسیو، ناگاتومو، والرو، پریشیچ، کاندروا، کوندوگبیا، ماریو، ادر. اسپالتی در طول مسابقه نه تعویض انجام داد و بازیکنانی نظیر بروزوویچ، انسالدی، بیابیانی و رانوکیا به زمین رفتند.

نراتزوری در نیمه اول از نظر خلق موقعیت برتری نسبتاً محسوسی داشت و روی دو سانتر از جناحین به دو گل رسید. ابتدا در دقیقه هشتم مسابقه دی آمبروسیو از جناح راست سانتر کرد و ادر با یک ضربه سر گلزنی کرد. ۲۲ دقیقه بعد بود که همین اتفاق از سمت چپ تکرار شد، این بار پریشیچ سانتر دقیقی انجام داد و باز هم ادر با ضربه سر گلزنی کرد. مالکیت بایرن مونیخ هم در نیمه دوم روی توپ و میدان اثربخش نبود و در نهایت این بازی با پیروزی ۲-۰ اینتر پایان یافت.

تگ ها


المپیک